Patarimai sveikatai

Būdai, kaip galima padėti išlaikyti jaunystę

Moterys, kiek jos daug visko suspėja ir nepavargsta! Nuo karjeros ir šeimos, nuo asmeninių aistrų ir rūpinimosi savimi. Tačiau ar tikrai neprarandate energijos? Labai lengva pajusti, kad jėgos silpsta, kūnas keičiasi, o emocijos kinta, atrodo, kasdien. Kiekviena moteris turėtų teikti pirmenybę sau, savo sveikatai ir gerovei. Kad moterims būtų lengviau tai padaryti, pristatome ,,Supra Formule“ – sensacingą maisto papildų liniją, sukurtą siekiant suteikti moterims daugiau galimybių sveikatingumo kelionėje. Liniją sudaro 3 produktai: ,,Supra formule grožiui“, ,,Supra formule libido ir grožiui bei ,,Supra formule hormonų balansui“. 

Gamtos galios išlaisvinimas 

,,Aconitum“ suteikia galimybę šimtmečius naudojamas natūralias priemones įtraukti į kasdieninį gyvenimą. Suprantame, kaip svarbu išnaudoti natūralių ingredientų galią, todėl mūsų kurti maisto papildai yra kruopščiai atrinkti iš laiko patikrintų augalinių medžiagų, svarbiausių vitaminų, kurie padeda kiekvienai moteriai puoselėti grožį  ir gerą savijautą. 

Hormonų balansas  

,,Supra formule hormonų balansui yra skirtas brandžioms moterims, patiriančioms perimenopauzei būdingus simptomus – karščio bangas, nuotaikos pokyčius, odos būklės prastėjimą. Tai natūralių ingredientų simfonija, harmoningai suderinta siekiant palaikyti hormonų pusiausvyrą ir gerą savijautą perimenopauzės laikotarpiu ir vėliau. Normalią būseną menopauzės metu padeda palaikyti raudonųjų dobilų žiedų ekstraktas. Produktas yra pripildytas natūralių fitoestrogenų – medžiagų, kurios imituoja moters organizme gaminamus estrogenus, kurių su amžiumi mažėja. Daugiausia fitoestrogenų turi sudėtyje esantys raudonieji dobilai ir sojų izoflavonai. Remiantis literatūros duomenimis, karščio bangos kankina per 70 proc. perimenopauzinio amžiaus moterų, o vien Supra formule esančių augalinių produktų vartojimas karščio bangų dažnį gali sumažinti net 20 proc.  

Siekiant geresnio efekto moterims, sudėtyje taip pat yra odos būklei reikalingų medžiagų – biotino, vitamino C, seleno, hialurono rūgšties ir išskirtinės struktūros kolageno Peptan. Ne paslaptis, jog per pirmuosius 5 pomenopauzės  metus kolageno koncentracija sumažėja apie 30 proc. Toks pokytis turi ženklų poveikį odai – išryškėja raukšlės apie akis, lūpas, oda tampa plonesnė, sumažėja jos stangrumas ir skaistumas. Kiekvienai moteriai būtina palaikyti tinkamą odos drėkinimą, užtikrinti sisteminį poveikį, siekiant pagerinti odos būklę. Įrodyta, jog sudėtyje esantys ingredientai gali padėti sulaikyti pagrindinius senėjimą skatinančius veiksnius: drėgmę, skatinti kolageno sintezę, mažinti lėtinį uždegimą. Sudėtyje esantis patentuotas Peptan hidrolizuotas kolagenas yra mažo molekulinio svorio kolageno baltymas, pasižymintis geresniu bioprieinamumu.  Yra lengviau pasisavinamas organizme, todėl greičiau pasiekiamas norimas efektas. Tai odai padės išlaikyti jaunatvišką spindesį, o plaukams savo apimtį ir žvilgesį. Normalią plaukų ir nagų būklę padeda palaikyti selenas. Normalią odos būklę padeda palaikyti biotinas. Normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą padeda palaikyti vitaminas C. 

Supra formule taip pat yra pieno rūgšties bakterijų. Sudėtyje esančios gerosios bakterijos turi teigiamą poveikį imunitetui, nuotaikai, virškinamajam traktui ir odos drėgmei, jos skaistumui bei regeneracijai.  

Supra formule hormonų balansui – holistiniu požiūriu paremtas preparatas, atsižvelgiantis ne tik į konkrečius simptomus, bet ir į juos lemiančius veiksnius. Maitindamas organizmą iš vidaus, šis papildas siekia suteikti moterims pagalbą, kuri būtina, norint klestėti šiuo permainingu gyvenimo etapu. 

Išlaisvinkite vidinę energiją ir grožį  

,,Supra formule libido ir grožiui skirtas visoms moterims, ieškančioms grožio bei svarbiausia energijos kasdieniniame gyvenime, aistros santykiuose. Beveik 30 proc. moterų iki 45 metų patiria libido sumažėjimą. Skaičius su amžiumi tik auga, kai menopauzės laikotarpiu šį nusiskundimą nurodo netgi 80 proc. moterų. Deja, pagalbos ieško tik apie trečdalis besiskundžiančiųjų. Įtakos libido sumažėjimui gali turėti stresas, amžius, santykių, skydliaukės problemos. Svarbu atkreipti dėmesį į šiuos organizmo pokyčius, nes lytiniai santykiai gali būti ne tik naudingi emociškai, bet ir daugelio tyrimų duomenimis gali sumažinti depresijos riziką, arterinį kraujo spaudimą, pagerinti miego kokybę ir netgi pažintines smegenų funkcijas.  

,,Supra formule libido ir grožiuiskirtas padėti spręsti moteris kankinančias, bet neretai pamirštas, problemas. Šio maisto papildo sudėtyje yra peruvinių pipirnių šaknų ekstrakto, standžiųjų smidrų, cinko, hidrolizuoto kolageno Peptan. Šis natūralus mišinys yra skirtas libido didinimui, energijos lygio gerinimui ir odos sveikatos palaikymui, todėl moterims siūlomas visapusiškas sprendimas. Sudėtyje esantys augaliniai produktai yra gausūs nepakeičiamųjų aminorūgščių, riebalų rūgščių, mineralų. Tai suteikia atmintį gerinančių, neuroprotekcinių savybių, mažina stresą, lėtinį uždegimą. Tyrimų duomenimis peruvines pipirnes ir smidrus vartojant vos 4 savaites stebimas reikšmingas energijos lygio padidėjimas bei pagerinama lytinė sveikata. Normalią moters reprodukcinės sistemos funkciją ir normalią fizinę veiklą padeda palaikyti peruvinių pipirnių šaknų ekstraktas. Normalų vaisingumą padeda palaikyti standžiųjų smidrų šaknų ekstraktas.  

Naujasis maisto papildas taip pat svarbus odai, jos elastingumo ir stangrumo palaikymui. Normalią odos būklę, normalią plaukų ir nagų būklę padeda palaikyti cinkas. Geriau įsisavinamas kolagenas sustiprina kolageno skaidulas, cinkas pagerina plaukų ir nagų būklę. Taip moteris ne tik gali džiaugtis didesniu energijos kiekiu, bet ir išlaikyti sveiką ir jaunatvišką odą. 

Kodėl verta rinktis ,,Supra Formule 

Moterys nusipelnė jaustis energingos ir geros savijautos kiekvienu gyvenimo etapu. Kruopščiai atrinkti natūralūs ingredientai yra saugus ir veiksmingas būdas įveikti hormoninius pokyčius, palaikyti odos sveikatą ir jaunatviškumą, išlaikyti energiją ir sveiką spindesį tiek iš vidaus, tiek iš išorės. 

Apibendrinant galima teigti, kad ,,Supra Formule yra švyturys moterims, išgyvenančioms perimenopauzinį laikotarpį, siekiančioms grožio bei ieškančioms energijos. ,,Aconitum“ siūlo natūralų būdą moterų sveikatai ir gerovei palaikyti. Įtraukusios šiuos papildus į savo kasdienę rutiną, moterys gali pradėti kelionę link optimalios sveikatos, gyvybingumo ir energijos. Leiskite ,,Supra Formule tapti jūsų sveikatingumo partnere, kad galėtumėte džiaugtis savo unikaliu kūnu ir jaunatviškumu. 

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar