Virškinimui ir šlapimo takams

Rodyti

Vitaminai ir maisto papildai virškinimui ir šlapimo takams. Siekiant palaikyti tinkamą virškinimo ir šlapimo sistemų veiklą, svarbu ne tik vartoti sveiką ir subalansuotą maistą, bet ir pasirūpinti reikiamų vitaminų bei maisto papildų įsisavinimu. Aptarsime, kokie vitaminai ir maisto papildai gali būti naudingi šioms organizmo sistemoms. 

Virškinimui: Probiotikai, tai gyvi mikroorganizmai, padedantys palaikyti sveiką žarnyno mikrobiomą. Probiotikai gali pagerinti virškinimą, sumažinti vidurių užkietėjimą, viduriavimą ir kitus virškinimo sutrikimus. Virškinimo fermentai padeda organizmui skaidyti maistines medžiagas ir geriau jas įsisavinti. Ypač naudingi gali būti fermentai, skaidantys laktozę, riebalus ir angliavandenius. Vitaminas D yra svarbus kalcio absorbcijai, kuri yra būtina stipriems kaulams ir dantims. Taip pat vitaminas D gali stiprinti imuninę sistemą ir pagerinti virškinimą. Cinkas, šis mineralas yra būtinas virškinimo fermentų gamybai ir padeda palaikyti sveiką žarnyno gleivinę. Cinkas taip pat gali stiprinti imuninę sistemą ir padeda žaizdų gijimui.

Šlapimo takams: Spanguolės, kurių sultyse esantys proantocianidinai padeda užkirsti kelią bakterijoms prisitvirtinant prie šlapimo pūslės sienelių ir sukeliant šlapimo takų infekcijas (ŠTI). D-Manozė,  ši cukraus rūšis taip pat padeda užkirsti kelią bakterijoms prisitvirtinant prie šlapimo pūslės sienelių. D-manozė gali būti ypač naudinga dažnai pasikartojančių ŠTI profilaktikai. Vitaminas C, padeda sustiprinti imuninę sistemą ir kovoti su infekcijomis, įskaitant ŠTI. Vitaminas C taip pat gali sumažinti šlapimo rūgšties kiekį šlapime, kuris gali sumažinti inkstų akmenų susidarymo riziką. Vanduo, kurio pakankamas vartojimas yra labai svarbus tinkamai šlapimo sistemos veiklai. Vanduo padeda išplauti iš organizmo toksinus ir bakterijas, taip sumažinant ŠTI riziką.

Svarbu pažymėti, kad prieš vartojant bet kokius maisto papildus, svarbu pasitarti su šeimos gydytoju. Gydytojas gali įvertinti jūsų individualius poreikius ir rekomenduoti tinkamus papildus.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

-60%
14,48  5,79 
-60%
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar