Vyrams

Rodyti

Vitaminai ir maisto papildai vyrams gali padėti jaustis energingesniems, sveikesniems ir labiau pasitikintiems savimi. Vitaminas D padeda palaikyti kaulų ir raumenų sveikatą, stiprina imunitetą ir reguliuoja testosterono gamybą. Vitaminas B12 svarbus nervų sistemos veiklai, raudonųjų kraujo kūnelių gamybai ir energijos lygiui palaikyti. Cinkas stiprina imunitetą, padeda išlaikyti sveiką prostatą ir skatina testosterono gamybą. Magnis palaiko raumenų ir nervų funkciją, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje ir kraujospūdį. Omega-3 riebalų rūgštys gerina širdies ir kraujagyslių sveikatą, mažina uždegimą ir stiprina smegenų veiklą. Probiotikai padeda maisto virškinimui, stiprina imunitetą ir gerina nuotaiką. Antioksidantai saugo ląsteles nuo pažeidimų, kuriuos sukelia laisvieji radikalai, ir gali sumažinti vėžio bei kitų lėtinių ligų riziką. Žolės ir augalų ekstraktai gali būti naudojami įvairiems tikslams, pavyzdžiui, padidinti energiją, pagerinti prostatos būklę ar sustiprinti lytinę funkciją.

Svarbu pabrėžti, kad prieš vartojant bet kokius vitaminus ar maisto papildus, rekomenduojama pasitarti su šeimos gydytoju. Gydytojas gali įvertinti jūsų individualius poreikius ir rekomenduoti tinkamiausius produktus.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

-40%
30,99  18,59 
-40%
30,99  18,59 
-60%
12,78  5,11 
-60%
11,48  4,59 
-60%
9,79  3,92 
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar