Imunitetui

Rodoma 1–12 iš 16

Rodyti

Vitaminai ir maisto papildai imunitetui stiprinti .Stipri imuninė sistema yra gyvybiškai svarbi norint išlikti sveikiems ir apsaugoti organizmą nuo ligų. Nors sveika mityba ir reguliarus fizinis aktyvumas yra esminiai veiksniai stiprinant imuninę sistemą, kartais gali prireikti ir papildomų priemonių. Vitaminai ir maisto papildai gali padėti užpildyti maistinių medžiagų trūkumą ir sustiprinti organizmo gebėjimą kovoti su infekcijomis.

Vitaminai, turintys įtakos imunitetui: Vitaminas C tai antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų ir palaikantis kolageno gamybą, kuri yra svarbi odai ir gleivinėms, kurios sudaro pirmąją organizmo gynybos liniją. Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant imuninę sistemą ir padedant kovoti su infekcijomis. Tyrimai rodo, kad vitamino D trūkumas gali būti susijęs su padidėjusia infekcijų rizika. Vitaminas A yra svarbus sveikai imuninei sistemai, ypač gleivinėms, kurios yra pirmoji organizmo gynybos linija nuo infekcijų. Vitaminai B6 ir B12 yra svarbūs baltymų apykaitai, kuri yra būtina sveikai imuninei sistemai. Cinkas šis mineralas yra svarbus imuninės sistemos veiklai ir padeda organizmui kovoti su infekcijomis.

Svarbu pažymėti, kad prieš vartojant bet kokius vitaminus ar maisto papildus, ypač jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, vartojate vaistus ar turite sveikatos sutrikimų, visada reikia pasitarti su šeimos gydytoju.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

4,28 
3,99 
-80%
Original price was: 3,89 €.Current price is: 0,78 €.
10,79 
26,49 
-55%
Original price was: 15,49 €.Current price is: 6,97 €.
-60%
Original price was: 12,48 €.Current price is: 4,99 €.
-80%
Original price was: 36,99 €.Current price is: 7,40 €.
-60%
Original price was: 19,95 €.Current price is: 7,98 €.
8,89 
-80%
Original price was: 24,99 €.Current price is: 4,99 €.
-65%
Original price was: 8,49 €.Current price is: 2,97 €.
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar