Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai – unikalus ingredientas stiprina organizmą ir padeda įveikti stresą 

Alver Golden

Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai – unikalus ingredientas stiprina organizmą ir padeda įveikti stresą  

Šiandienos įtemptame ir skubos pilname pasaulyje ne vienas ieško būdų, kaip sustiprinti imunitetą ir kovoti su stresu – pagalbos ramsčiu tampa ir sportas, ir sveika mityba. Vis dėlto kartais nebūtina dideliais kiekiais vartoti daug baltymų ar kitų medžiagų turinčių maisto produktų – užtenka surasti ingredientų, kuriuose jų koncentratas yra didesnis. Fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai gali tapti puikiu sprendimu jūsų organizmui.  

Vienaląsčiai ir daugialąsčiai mikrodumbliai egzistuoja jau kelis milijardus metų – tai vieni pirmųjų gyvų organizmų pasaulyje, iš kurių išsivystė kitos gyvybės formos. Taigi iš esmės galima sakyti, kad vienas išsamiausiai moksliškai ištirtų augalų – mikrodumbliai – yra mūsų egzistencijos pagrindas. Turbūt nenuostabu, kad mikrodumbliuose galime rasti to, kas ypač naudinga mūsų organizmui.  

Daugiausia baltymų turintis maisto šaltinis 

Palyginti su jautiena, kurioje paprastai yra apie 25 % baltymų, žuvimi (18–29 %), kiaušiniais (13 %) ir soja (30 %), fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai yra ne tik daugiausiai baltymų, t.y. apie 35proc., turintis, bet ir bene didžiausiu maistingųjų medžiagų kiekiu pasižymintis maisto šaltinis, kurį subalansuotai mitybai gali vartoti ir veganai. Vienas arbatinis šaukštelis, arba apie 10 g, prilygsta pusės kiaušinio, 100 ml pieno arba 12 g kepsnio baltymų kiekiui. 

Baltymai dažnai vadinami organizmo statybine medžiaga, nes yra gyvybiškai svarbūs audinių vystymuisi, jų palaikymui, energijai, hormonams, fermentams, molekulėms pernešti ir t.t. 

Be baltymų, šiuose mikrodumbliuose taip pat gausu ląstelienos, mineralų, vitaminų B1, B2 ir B6, aminorūgščių ir omega riebalų rūgščių, kurios padeda palaikyti imuninės sistemos ir smegenų veiklą, kaulų tankį ir regėjimą, yra naudingos odai ir plaukams. Be to, mikrodumbliai gali padėti kompensuoti geležies, magnio ir vitamino B12 trūkumą mityboje. 

Padeda ir širdies veiklai, ir kovoti su stresu 

Šie 100 proc. natūralūs mikrodumbliai pasižymi ir kitomis gerosiomis savybėmis. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad jie padeda palaikyti tinkamą gliukozės ir cholesterolio koncentraciją kraujyje bei padeda užtikrinti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, gali padėti norint sumažinti kūno svorį (padeda atstatyti natūralią medžiagų apykaitą ir grąžinti teisingus mitybos įpročius, nejaučiant nuolatinio alkio jausmo, dėl tos priežasties mažėja svoris). 

Taip pat moksliniai tyrimai rodo, kad mikrodumblių vartojimas gali padėti 

pagerinti imuninės sistemos veiklą (gali padėti išvengti ligų, o susirgus – palengvinti ligos simptomus), natūraliai išsivalyti organizmą (padeda organizmui atsikratyti nuodingų medžiagų, pašalina iš organizmo sunkiuosius metalus ir teršalus), gerinti virškinimą, atsikratyti vidurių užkietėjimo (normalizuoja žarnyno florą), sulėtinti senėjimo procesus, padeda atsikratyti blogo kvapo iš burnos ir pagerinti atmintį. 

Be to, fermentuotų ir džiovintų mikrodumblių sudėtyje yra aminorūgščių arginino ir gliutamo, kurios padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą, raumenų masės augimą ir energijos kiekį bei normalią širdies veiklą ir energijos apykaitą.  

Mikrodumbliuose esantys karatinoidai, liuteinas ir zeaksantinas padeda palaikyti regėjimo funkciją. Šių mikrodumblių skaidulinės ląstelių sienelės gali absorbuoti toksinus ir sunkiuosius metalus, todėl padeda organizmui juos pašalinti bei sumažinti riebalų ląstelių kaupimąsi arterijose. 

„Alver Golden“ produktų linija siūlo pasirinkti šių mikrodumblių sudėtyje turinčius papildus pagal savo poreikius.  

Alver™ Golden Immunity – skirtas palaikyti normaliai imuninės sistemos veiklai. Be minėtųjų mikrodumblių (32 proc.), į jį įeiną ir vitaminas C, kuris padeda mažinti nuovargį ir apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, cinkas, juodųjų šeivamedžių vaisių ekstraktas, vitaminas D3, dažinių ciberžolių šaknų ekstraktas, kuris padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Be to, ciberžolė stiprina imuninės sistemos veiklą, raminančiai veikia skrandį, palaiko normalią sąnarių būklę, padeda palaikyti normalią kraujo apytaką, teigiamai veikia virškinamąjį traktą ir kepenų veiklą, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, teigiamai veikia odą ir efektyviai padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų. 

Alver™ Golden Heart– padeda palaikyti normalią širdies veiklą ir psichologinę būklę. Papildą sudaro fermentuoti, džiovinti mikrodumbliai (34 proc.), vaistinių valerijonų šaknų ekstraktas, kuris padeda atsipalaiduoti ir palaikyti normalią psichologinę būseną, padeda slopinti tiek fizinį, tiek psichologinį stresą, nes padeda palaikyti serotonino lygį, kuris svarbus gerai nuotaikai; plunksnalapių gudobelių ir valgomųjų česnakų ekstraktas, kuris padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Į sudėtį įeina ir paprastųjų sukatžolių žolės ekstraktas, kuris padeda palaikyti normalų širdies ir kraujagyslių funkcionavimą, o folio rūgštis, vitaminai B6 ir B12 padeda mažinti pavargimo jausmą, nuovargį, palaikyti normalią psichologinę funkciją, yra svarbūs energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai, normaliai imuninės sistemos veiklai. 

Alver™ Golden Zen“ – skirtas palaikyti normaliai psichologinei funkcijai ir miegui. Į papildo sudėtį įeina fermentuoti, džiovinti mikrodumbliai (37 proc.) ir Šafrano purkų ekstraktas, padedantis palaikyti normalią psichologinę funkciją. Taip pat sudėtyje esantis Indiško šparago šaknų ekstraktas padeda palaikyti normalų miegą, o vitaminai B6 ir B12 padeda mažinti pavargimo jausmą, nuovargį, palaikyti normalią psichologinę funkciją. 

 „Alver™“– šveicariškas prekinis ženklas, įkurtas 2016-aisiais ir pavadintas pagal Šiaurės šalių mitologiją, senąja norvegų kalba „alver“ reiškia „elfai“. Nuo 2017 metų įmonė gamina supermaistą ir maisto papildus su „Golden Chlorella®“ . „Golden Chlorella®“ 2021-aisiais metais „Natural & Organic Products Europe“ apdovanojimuose Sveikos gyvensenos produktų kategorijoje išrinktas nugalėtoju.  

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar