Energijai

Rodyti

Vitaminai ir maisto papildai energijai. Kai nuolat skubame ir jaučiamės pervargę, energijos trūkumas tapo įprasta problema. Laimei, yra keletas būdų padidinti energijos lygį, įskaitant vitaminų ir maisto papildų vartojimą.

Yra keletas vitaminų, kurie vaidina svarbų vaidmenį energijos gamyboje organizme. B grupės vitaminai padeda organizmui paversti maistą energija. Ypač svarbūs energijos lygiui yra B1 (tiaminas), B2 (riboflavinas), B3 (niacinas), B5 (pantoteno rūgštis) ir B12 (kobalamino) vitaminai. Vitaminas C yra antioksidantas, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų ir palaiko imuninę sistemą. Vitaminas C taip pat padeda organizmui įsisavinti geležį, kuri yra būtina deguonies pernešimui į raumenis ir kitus audinius. Vitaminas D padeda organizmui absorbuoti kalcį, kuris yra svarbus kaulų sveikatai. Vitaminas D taip pat vaidina vaidmenį raumenų funkcijoje ir imuninėje sistemoje.

Be vitaminų, yra keletas maisto papildų, kurie gali padidinti energijos lygį. Kreatinas padeda raumenims gaminti energiją per trumpalaikius fizinius krūvius. Kofermentas Q10 (CoQ10) šis antioksidantas padeda gaminti energiją mitochondrijose, ląstelių energijos gamyklose. L-argininas ši aminorūgštis padeda gaminti azoto oksidą, kuris atpalaiduoja kraujagysles ir pagerina kraujotaką. Žaliosios arbatos ekstrakte yra katechinų, junginių, turinčių antioksidantinių ir energizuojančių savybių.

Svarbu pažymėti, kad prieš vartojant bet kokius maisto papildus, svarbu pasitarti su šeimos gydytoju.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

26,49 
-50%
Original price was: 31,99 €.Current price is: 15,99 €.
-50%
Original price was: 30,99 €.Current price is: 15,49 €.
17,89 
10,48 
12,78 
9,79 
1+1
8,48 
1+1
8,99 
6,89 
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar