Patarimai sveikatai

Praktiniai patarimai kaip stiprinti širdį

Ar kada nors susimąstėte, ką jūsų širdis pasakytų, jei galėtų kalbėti? Tikriausiai kažką panašaus į: „Gal galėtum atsisakyti keptų bulvyčių ir daugiau judėti?“ Mūsų širdys dirba nenuilstamai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, todėl ir jos nusipelno priežiūros. Dažnai pamirštame, kad šis mažas raumuo yra svarbiausia mūsų kūno dalis ir kiekvieną dieną palaiko mūsų gyvybę ir palaiko mus.

Kokie vitaminai svarbiausi nervų sistemai?

Spartus gyvenimo tempas ir stresas tapo kone įprastu daugelio žmonių palydovu. Įtemptas darbo grafikas, asmeniniai įsipareigojimai kartais prislegia ir darosi vis lengviau prarasti vidinę ramybę. Pradedame jausti nerimą, tampame nervingesni, sunkiau susikaupiame. O jeigu atrastumėte natūralų būdą palaikyti nervų sistemos veiklą ir lengviau įveiktumėte gyvenimo iššūkius?

Vienas iš būdų tai pasiekti – užtikrinti visų reikalingų maisto medžiagų kiekį. Nepaslaptis, kad žmogui itin svarbūs vitaminai. Išskiriama daugybė vitaminų rūšių, bet vieni iš svarbiausių išlieka B grupės vitaminų papildai. Nepaisant geros mitybos, jų trūksta apie 5-20 proc. populiacijos.

VAIKŲ SVEIKATAI SVARBIAUSI VITAMINAI: kada ir kokius pasirinkti?

Užtikrinti vaiko sveikatą yra kiekvieno tėvo prioritetas, tačiau kartais vien tik mitybos nepakanka, siekiant užtikrinti visapusišką vaiko gerovę. Kasdieniame gyvenime maisto papildai gali tapti slaptu ginklu, suteikiant gyvybiškai svarbių maisto medžiagų, padedančių vaikui augti ir vystytis. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius vitaminus ir jų poveikius. Sužinosite, kaip maisto papildai gali padėti palaikyti normalų vaiko augimą, imunitetą ir gerą savijautą.

Būdai, kaip galima padėti išlaikyti jaunystę

Moterys, kiek jos daug visko suspėja ir nepavargsta! Nuo karjeros ir šeimos, nuo asmeninių aistrų ir rūpinimosi savimi. Tačiau ar tikrai neprarandate energijos? Labai lengva pajusti, kad jėgos silpsta, kūnas keičiasi, o emocijos kinta, atrodo, kasdien. Kiekviena moteris turėtų teikti pirmenybę sau, savo sveikatai ir gerovei. Kad moterims būtų lengviau tai padaryti, pristatome ,,Supra Formule“ – sensacingą maisto papildų liniją, sukurtą siekiant suteikti moterims daugiau galimybių sveikatingumo kelionėje

Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai – unikalus ingredientas stiprina organizmą ir padeda įveikti stresą 

Alver Golden

Palyginti su jautiena, kurioje paprastai yra apie 25 % baltymų, žuvimi (18–29 %), kiaušiniais (13 %) ir soja (30 %), fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai yra ne tik daugiausiai baltymų, t.y. apie 35proc., turintis, bet ir bene didžiausiu maistingųjų medžiagų kiekiu pasižymintis maisto šaltinis, kurį subalansuotai mitybai gali vartoti ir veganai. Vienas arbatinis šaukštelis, arba apie 10 g, prilygsta pusės kiaušinio, 100 ml pieno arba 12 g kepsnio baltymų kiekiui. 

Saugomės virusų pavasarį: vitaminai ir kiti stipraus imuniteto draugai

Vitaminai imunitetui stiprinti ir maisto papildai tikrai veikia, tačiau yra dvi sąlygos: juos reikia vartoti tinkamai (paisant gydytojo ar vaistininko rekomendacijų) ir nuosekliai. Svarbu žinoti, kad vien vitaminai savaime imuniteto nesustiprins, jei organizmą alinsime nuolat persidirbdami, per mažai ilsėdamiesi ir gyvendami pagal principus,  kurie niekaip nesusiję su sveikos gyvensenos sąvoka.

Mineralai vasaros metu: atsakymai į aktualiausius klausimus

Daugelio įsitikinimu vasara – puikus metas sukaupti natūralių iš šviežių daržovių, vaisių, uogų ir kitų gėrybių gaunamų vitaminų bei mineralų, tačiau kai kurių iš jų šiuo metų laiku ir sparčiau netenkame. Kita vertus, nuodugniau panagrinėjus pastebima, kad pramoniniu būdu užaugintose gėrybėse naudingųjų medžiagų – ne tiek jau ir daug.

8 efektyvios priemonės norintiems išsaugoti sveiką širdį

Širdies ligos – taip pat ir viena pagrindinių mirties priežasčių, todėl prevencija – išties labai svarbi. Sveika gyvensena tampa vienu svarbiausių aspektų siekiant išvengti širdies ir kraujagyslių ligų ar sumažinti jų riziką. Tai akcentuoja ir PSO (Pasaulio sveikatos organizacija), ragindama daugiau dėmesio skirti ligų profilaktikai ir sveikatos stiprinimui.

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar