Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai – unikalus ingredientas stiprina organizmą ir padeda įveikti stresą Šiandienos įtemptame ir skubos pilname pasaulyje ne vienas ieško būdų, kaip sustiprinti imunitetą ir kovoti su stresu – pagalbos ramsčiu tampa ir sportas, ir sveika mityba. Vis dėlto kartais nebūtina dideliais kiekiais vartoti daug baltymų ar kitų medžiagų turinčių…
Pavasarį mūsų imunitetas neišvengiamai nusilpsta. Jį neigiamai veikia orų permainos – dėl jų greičiau peršąlame, taip pat įtakos susilpnėjusioms organizmo gynybinėms sistemoms turi ir prastesnė mityba – daugelis lietuviškų vaisių, daržovių nebeturi vitaminų, o įvežtinės taip pat nėra tokios vertingos. O kur dar oro tarša, stresas, virusai bei begalė kitų veiksnių, silpninančių mūsų imunitetą… Tad…
Daugelio įsitikinimu vasara – puikus metas sukaupti natūralių iš šviežių daržovių, vaisių, uogų ir kitų gėrybių gaunamų vitaminų bei mineralų, tačiau kai kurių iš jų šiuo metų laiku ir sparčiau netenkame. Kita vertus, nuodugniau panagrinėjus pastebima, kad pramoniniu būdu užaugintose gėrybėse naudingųjų medžiagų – ne tiek jau ir daug. Be to, vasarą mineralų poreikis padidėja…
Šaltuoju metų laiku didelio susidomėjimo sulaukia įvairūs vitaminai imunitetui. Maisto papildai gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą. Prisiminkime, kad imuninei sistemai palaikyti ypač naudingi vitaminas D (kalciferolis) ir žuvų taukai. VITAMINAS D KUO JIS SVARBUS ORGANIZMUI? Vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas, būtinas kalcio pasisavinimui. Jis dalyvauja kalcio ir fosforo apykaitoje, mažina parathormono (polipeptido, sintetinamo prieskydinėje liaukoje) kiekį. Pagrindinė ir geriausiai…
Širdies ligos – taip pat ir viena pagrindinių mirties priežasčių, todėl prevencija – išties labai svarbi. Sveika gyvensena tampa vienu svarbiausių aspektų siekiant išvengti širdies ir kraujagyslių ligų ar sumažinti jų riziką. Tai akcentuoja ir PSO (Pasaulio sveikatos organizacija), ragindama daugiau dėmesio skirti ligų profilaktikai ir sveikatos stiprinimui. Taigi kaip išsaugoti sveiką širdį? Kokių priemonių…
Su COVID-19 pandemija gyvename jau antri metai ir daugeliui su šia infekcija teko susidurti asmeniškai arba matyti sergančius artimųjų rate. Nemaža dalis žmonių, persirgusių susiduria ir su nauja diagnoze – pokovidiniu sindromu, kuris pasireiškia liekamaisiais simptomais. Pokovidinis sindromas – būklė, kai praėjus 28 dienoms nuo pirmųjų COVID-19 infekcijos simptomų pradžios išlieka arba atsiranda nauji simptomai, nesusiję su kita liga. Simptomų trukmė gali būti įvairi, kai…
Šiuolaikiniam žmogui vienu svarbiausių faktorių kasdieniniam produktyvumui tampa imunitetas ir gera savijauta. Imunitetas veikia tarsi mūsų organizmo skydas ir padeda nesustoti siekiant kasdienių tikslų. Jeigu skydas yra silpnas ar pažeistas, pradedame negaluoti ir esame priversti keisti įprastą ritmą – mūsų produktyvumas mažėja, ir pripažinkime, jog šiandieninėje visuomenėje retas iš mūsų turi laiko sirgti. Imunitetas ir pagrindiniai…