Dezinfekantai

Rezultatų: 1

Rodyti

Dezinfekantai yra priemonės, naudojamos sunaikinti mikroorganizmus, tokius kaip bakterijos, virusai ir grybeliai, nuo paviršių ir odos. Priemonė yra svarbi  siekiant išvengti infekcinių ligų plitimo.

Dezinfektantų tipai:

Yra įvairių tipų dezinfektantų, įskaitant: Alkoholis: alkoholio pagrindo dezinfekantai, tokie kaip izopropanolis ir etanolis, yra plačiai naudojami dėl jų efektyvumo ir prieinamumo. Jie veikia denatūruodami baltymus mikroorganizmuose, dėl ko jie žūva. Chloras: chloro pagrindo dezinfekantai, tokie kaip baliklis, yra veiksmingi prieš platų mikroorganizmų spektrą, įskaitant bakterijas, virusus ir grybelius. Tačiau jie gali būti dirginantys odą ir kvėpavimo takus, todėl juos reikia naudoti atsargiai. Ketvirtinės amonio junginiai (KAJ): KAJ dezinfekantai yra veiksmingi prieš daugelį bakterijų ir virusų. Jie dažnai naudojami ligoninėse ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose. Vandenilio peroksidas: vandenilio peroksidas yra oksidatorius, kuris sunaikina mikroorganizmus pažeisdamas jų ląstelių membranas. Jis dažnai naudojamas žaizdoms ir įrangai dezinfekuoti. Ultravioletinė (UV) šviesa: UV šviesa gali sunaikinti mikroorganizmus pažeisdama jų DNR. Ji dažnai naudojama ligoninėse ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose dezinfekuoti patalpas ir įrangą.

Dezinfekantai yra svarbi priemonė siekiant išvengti infekcinių ligų plitimo. Naudokite juos teisingai ir saugiai, kad apsaugotumėte save ir kitus.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

-60%
1,99  0,80 
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar