Naujienos

Susitikime Ženevoje!

„Vitafoods Europe” yra kasmetinis renginys, į kurį susirenka farmacinės įmonės iš viso pasaulio. „Vitafoods Europe” yra vienintelis toks renginys, apimantis keturias pagrindines pramonės sritis nuo ingredientų, žaliavų iki pagamintų produktų ir laboratorinės įrangos.

Dėl etileno oksido

Europos Sąjungoje vykstant griežtai žaliavų kontrolei šiuo metu skiriamas ypač didelis dėmesys produktams, kuriose gali būti etileno oksido. Gavome pranešimą iš centralizuotos Europos Sąjungos sistemos, jog kalcio karbonato žaliavoje, gautoje iš Vokietijos tiekėjo, gali būti didesnis etileno oksido kiekis nei leidžiama pagal Europos Sąjungos reglamentavimą. Kadangi ši žaliava buvo naudota Vitamin C prolong gamyboje, paprašėme ekspertų įvertinti, ar pacientams galėjo kilti rizika. Atlikus analizę, patvirtinta išvada, kad Vitamino C prolong kapsulėse galėjęs atsirasti etileno oksido kiekis yra nereikšmingas ir negalėjo sukelti jokio poveikio produktą vartojusiems pacientams. Jei esate įsigiję produktą Vitamin C prolong serijos Nr. 21009 arba 21045, ir norite jį grąžinti arba pakeisti kitu produktu susisiekite su mumis nurodytais kontaktais I-V: 9:00-17:30: +370 612 77733 arba eshop@aconitum.lt

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar