Naujienos

Nuo šiol kiekviena receptinio vaisto pakuotė turės unikalų kodą

Mūsų įmonės profesionalai 6 mėnesius dirbo tam, kad eitume koja kojon su didžiosiomis farmacijos įmonėmis. Žvelgiant atgal suprantame, kad susitelkus joks iššūkis nėra per didelis.

Europos Sąjunga kovoja prieš vaistų falsifikavimą, todėl priėmė sprendimą, jog kiekviena receptinio vaisto pakuotė turi turėti UNIKALŲ kodą. Visi šie kodai yra suvesti viename EU HUB portale, tad bet kada galima patikrinti vaisto autentiškumą.

Mums, kaip nedideliam Lietuvos vaistų gamintojui, reikėjo modifikuoti procesus, pritaikyti dokumentaciją, kitaip tariant, atlikti tokį patį kiekį darbo kaip ir pasauliniam vaistų gamybos koncernui. Džiaugiamės, kad pavyko – šiandien jau turime pirmą mūsų vaisto pakuotę su unikaliu kodu, garantuojančiu jo autentiškumą.

 

Kartu su viso pasaulio farmacijos gamintojais, kovojame prieš falsifikuotus vaistus ir investuojame į mūsų produktus vartojančių pacientų saugumą.

Parašykite komentarą

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar