Naujienos

Dezinfekcinis skystis – internetinėje prekyboje ir vaistinėse.

Šalyje įsismarkavus Koronavirusui paskelbta ekstremali padėtis. Oficialiai valstybiniu mastu įsigaliojus karantinui, jaučiama dezinfekcinių priemonių trūkumo problema sprendžiama. Dezinfekuojančioji rankų priemonė šiandien pasiekiama internetinėje prekyboje ir didžiuosiuose vaistinių tinkluose.

Informuojama, kad bendrovė Aconitum pagamino rankų higienai skirtą dezinfekcinį produktą ŠVARIOS RANKOS, vadovaudamasi Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) patvirtinta formule Nr. 1. Remiantis darbuotojų duomenimis, įmonė  greitai sureagavo į Lietuvos Respublikos gyventojų poreikį ir didžiausiu pajėgumu ėmėsi iniciatyvos panaudoti visus galimus gamybinius resursus valstybės labui.

„Nuo šiandien, oficialiai, produktas pasiekiamas Lietuvos žmogui. Mūsų gamyba nesustoja, per dieną pagaminame mažiausiai 1000l produkto. Dirbame pagal planą, kad tiekimas nenustotų, o vartotojas būtų aprūpintas“, – teigia įmonės generalinė direktorė Rima Balanaškienė.

Produktas pagamintas ir pritaikytas 150ml ir 1000ml tūrio talpoms. Priemonę galima įsigyti Aconitum.lt internetinėje parduotuvėje bei didžiosiose šalies vaistinėse. Atsižvelgiant į produkto gamybai suteiktą leidimą, gautą iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC), per ateinantį laikotarpį įmonė tikisi pagaminti 30t produkto.

Nacionalinio vienuomenės sveikatos centro (NVSC) įsakymu, 14 šalies gamybinių įmonių gavo leidimą rankų dezinfektanto, atitinkančio PSO rekomenduotinos formulės Nr. 1  reikalavimusgamybai. Pagal šią formulę pagaminti rankų dezinfekantai, kai naudojami tiksliai pagalnaudojimo instrukciją, efektyvūs prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso irSARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.

 

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar