Gamtos įkvėpta ir mokslu patvirtinta nauja produktų linija VIRONOX

Pavasariui įpusėjus kviečiame pasirūpinti savo sveikata bei imuniteto apsauga ir pristatome naują „Aconitum“ produktų liniją – VIRONOX, kuri buvo sukurta vykdant mokslinius projektus ir bendradarbiaujant su LSMU mokslininkais.

VIRONOX produktų liniją sudaro 3 produktai – „Stiprus imunitetas“, „Jėgoms atstatyti“ ir „Veiksminga apsauga“, kurie yra nukreipti imuniteto stiprinimui pajutus pirmuosius peršalimo simptomus, greitesniam jėgų atgavimui po persirgimo ir papildomai apsaugai nuo virusų.

„Stiprus imunitetas“ – greitas 7 dienų kursas organizmo apsaugai, rekomenduojamas vartoti pajutus pirmuosius peršalimo simptomus. Viename paketėlyje yra net 18,2 g veikliųjų medžiagų, padedančių puoselėti gerą imunitetą ir gerą savijautą. Kruopščiai atrinktoje ir mokslininkų įvertintoje sudėtyje yra net 3 grybų ekstraktai, 4 augalinės medžiagos bei kiti geram imunitetui itin naudingi elementai. Vitaminas C, D, cinkas, Lentinula edodes (dar vadinamas šitake grybu) bei šaltalankių vaisių ekstraktai padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. 

„Jėgoms atstatyti“ – 14 dienų kursas gerai savijautai – gyvybingumui, energijai, nervų sistemai, imunitetui, raumenų ir kaulų būklei, kvėpavimui. Sudėtyje esantis ženšenis padeda palaikyti normalų organizmo gyvybingumą, vitaminas B6 – normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą, mažinti nuovargį. Normalią raumenų funkciją ir kaulų būklę padeda palaikyti eukaliptų ekstraktas, o vaistinis čiobrelis – normalią imuninės sistemos veiklą ir kvėpavimo sistemos funkciją.

„Veiksminga apsauga“ – lūpų ir nosies balzamas su interferonu, kuris sukuria apsauginį sluoksnį ir padeda palaikyti išorinį imuniteto barjerą. Interferonas – tai svarbi organizmo signalinė molekulė. Imuninės sistemos ląstelės susidūrusios su virusu gamina interferoną, nes šis slopina virusų dauginimąsi. Bergamotės, eukalipto ir anyžiaus eterinių aliejų sudėtyje esantys aldehidai pasižymi antibakterinėmis, antiseptinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis ir atlieka itin svarbų vaidmenį barjerinės funkcijos užtikrinime. Sudėtyje esantis hidrolizuotas kolagenas drauge su eteriniais aliejais veikia dvejopai – padeda suformuoti apsauginį barjerą bei padeda apsaugoti lūpas ir nosį nuo sausumo. „Vironox veiksminga apsauga“ balzamą itin rekomenduojama naudoti kaip pagalbinę apsaugos priemonę susibūrimuose – renginiuose, prekybos vietose ir darbo erdvėje.

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar