UAB Aconitum veikia skaidriai ir sąžiningai

2020 metais prisijungėme prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji Banga“, nes veikiame skaidriai, įsipareigojame puoselėti korupcijai atsparią aplinką bei etišką verslo kultūrą ir savo pavyzdžiu norime paskatinti kitus rinkos dalyvius jungtis prie šios iniciatyvos.

„Vaistų gamyboje dirbame pagal aukščiausius standartus. Skaidrumas yra vienas iš jų. Būtent taip dirbdami mes gerbiame visuomenę, darbuotojus ir save. Laikomės Lietuvos Respublikos įstatymų, mokame visus nustatytus mokesčius, skaidriai atsiskaitome su darbuotojais. Griežtai pasisakome prieš korupciją, todėl labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų įmonės priėmimu į Baltosios bangos narių gretas.“ – sako įmonės vadovė Rima Balanaškienė.

Baltoji banga yra stambiausius užsienio investuotojus vienijančios asociacijos „Investors forum“ administruojama iniciatyva, kuri vienija sąžiningai, skaidriai ir atsakingai veikiantį verslą. Keliame skaidrumo bangą ir jungiamės prie akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“!

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar