„Aconitum“ 2021 nominuota tarp Lietuvos TOP įmonių

Veikdami laikydamiesi įmonės kertinių vertybių – kokybė, pilnas gamybos procesas, technologinis pažangumas ir inovacijos džiaugiamės vartotojų pasitikėjimu ir paskutiniais pasiekimais – esame tarp 7% Lietuvos įmonių, patekusių į Rekvizitai.LT „TOP įmonių 2021“ sąrašą.

Į šį sąrašą patenka įmonės, atitinkančios tik nustatytus griežtus kriterijus: pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2021 pusmetį buvo didesnis nei 800 Eur.

Džiaugiamės ACONITUM komanda pasiekus puikius rezultatus ir didžiuojamės plėtodami skaidrų verslą bei reprezentuodami konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai.

DIPLOMAS

Parašykite komentarą