Pagerbti sėkmingiausi Kauno rajono verslininkai

Ketvirtadienį vykusiame padėkos vakare, apdovanotos sėkmingiausiai šiemet Kauno rajone dirbusios įmonės, o jų vadovams dėkota už darbo vietų kūrimą ir paramą bendruomenei.

Tikslingas darbas su eksporto šalimis, kurių šiuo metu sąraše turime net 61, buvo pastebėtas. Pirmasis vakaro apdovanojimas, kurį gavome „Už eksportą”.

O konkurso „Sukurta Kauno rajone“ II vietos nugalėtoja tapo maisto papildų linija „Rami širdis “. Tai plačios sudėties, dvejopo poveikio maisto papildai, sukurti taip, kad ne tik padėtų palaikyti normalią širdies veiklą ir psichologinę būklę, bet ir padėtų mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Maisto papildas „Rami širdis” nuo pat atsiradimo vaistinių lentynose rado savo tikslinį vartotoją ne tik Lietuvoje, bet ir eksporto šalyse.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2R0RQKq

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar