Profesijos Riteris

Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigta nominacija „Profesijos riteris“ skiriama pagerbti iškiliausius žmones, pasižymėjusius savo profesinėje veikloje gerais rezultatais, nusipelniusius plataus pripažinimo ir pagarbos, turinčius savyje pasišventimą ir ištikimybę profesijai, aukštą profesionalumą bei profesinės garbės, etikos, supratimą, visuomeniškumą, keliančius sau aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, sugebančius telkti bendram ir kilniam tikslui žmones, pasižyminčius novatorišku kūrybingumu ir tolerancija nuomonių įvairovei.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumas ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija už nuopelnus vystant farmacijos pramonę ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje, už švietėjišką visuomeninę veiklą, už ryžtą ir profesionalumą sėkmingai vystant farmacijos verslą, nominaciją „Profesijos riteris“ įteikė UAB Aconitum generalinei direktorei Rimai Balanaškienei. 

Žmogų puošia ir vainikuoja profesionalumas, profesinė garbė ir orumas, ištikimybė profesijai.

Nuotraukos autorius BMC.

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar