Naujienos

Firminė ACONITUM parduotuvė

Trečiadienį, rugpjūčio 1-ąją, Kauno LEZ‘e duris atveria nauja firminė „Aconitum“ maisto papildų parduotuvė gamintojo kainomis. Tai reiškia, kad nuo šiol Lietuviškus maisto papildus galima įsigyti tiesiogiai iš gamintojo, itin žemomis kainomis.

Parduotuvė pirmąjį 100 žmonių pasitiks patrauklių pasiūlymų gausa bei dovanomis (kepurėlės, marškinėliai, maišeliai, maisto papildas Digestrong+).

Asortimente numatyta turėti maisto papildus, tarp kurių visiems gerai žinomi prekių ženklai tokie, kaip: Rami širdis, Meflovan forte, Potenzine superior, Memoril forte, Liuberin superior, Vitamin C prolong bei daugybė kitų.

Apsipirkti „Aconitum“ maisto papildų parduotuvėje galite adresu, Inovacijų g. 4, Kauno LEZ. 

Parduotuvės darbo laikas: I-V 14:15 – 17:15 val.

Daugiau skaitykite: http://kaunas.kasvyksta.lt/2018/08/01/sveikata/pazangi-farmacine-kompanija-atveria-firmines-parduotuves-duris/

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar