Knyga „Lietuvos 100-mečio vadovai”

Verslas – tarsi vaikas, kuriuo reikia rūpintis ir mylėti.

Gydytoja Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė, vienintelė akcininkė, kolektyvo siela ir tuo pačiu griežta, bet teisinga vadovė prisipažįsta, kad versle nebūtų tiek daug pasiekusi, jei ne gera komanda, su kuria kartu dirba jau daugelį metų, kuria ji tiki ir pasitiki. „Verslas man – gyvenimo būdas ir mano trečiasis vaikas, užaugintas iki pilnametystės“, – sako verslininkė.

R. Balanaškienė gerai pažįstama visai Lietuvai – jau daugelį metų veda televizijos laidą „Sveikatos ABC“. 2016 m. ji pelnė Ūkio ministerijos įsteigtą „Verslios moters 2016“ apdovanojimą, o šiais metais tapo pirmąja Rytų Europos verslininke, patekusi į konkurso „ES premija moterims novatorėms 2018“ finalą. Tai pirmas kartas, kai į šio prestižinio visos Europos Sąjungos mastu vykstančio konkurso finalą iš 122 pretendenčių patenka Lietuvos atstovė.

„Niekada nekritikuoju jaunimo, nekritikuoju savo vaikų, nes vaikas nėra mūsų nuosavybė, vaikas ateina su savo likimu, pasaulio supratimu ir mąstymu. Kuo toliau, tuo daugiau mokslas išaiškina, kad turime savo genomą, kuris lemia mūsų mąstymą, mūsų asmenybę. Jau seniai mokslas paneigė, kad vaikas yra baltas popieriaus lapas, kuriame gali rašyti, ką nori. Jokiu būdu. Mes tik padedame vaikui užaugti, mes jam galime patarti, jei į mus kreipiasi, bet jei neprašo, vadinasi, nereikia. Jis pats nueis savo kelią ir jį atras, mokysis iš savo klaidų. Mes nieko nepakeisime, už jį gyvenimo nenugyvensime“, – įsitikinusi dviejų vaikų mama R. Balanaškienė.

Daugiau apie mūsų generalinę direktorę Rimą Balanaškienę knygoje „Lietuvos 100-mečio vadovai”.
Nuotraukos autorius BMC.

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar