Naujienos

Apdovanojimas „Versli moteris 2016“

 „Versli moteris 2016“ 

Lietuvos ūkio ministerija apdovanojo geriausius šalies verslininkus. Apdovanojimai „Už nuopelnus verslui“ buvo rengti jau dvyliktą kartą. Į apdovanojimus pretendavo ne tik didelės įmonės, bet ir smulkaus verslo atstovai bei rinkos naujokai, norintys parodyti savo veržlumą ir inovatyvumą.

Specialus apdovanojimas, skirtas išskirtinai verslininkėms moterims – į jį pretenduoti galėjo verslininkės, ne trumpiau nei dvejus metus sėkmingai plėtojančios savo verslą. Nugalėtoja šioje kategorijoje tapo mūsų generalinė direktorė Rima Balanaškienė. Apdovanojimą atsiėmusi jos dukra, dirbanti kartu su mama – Vytautė Balanaškaitė-Šatė neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad frazė, jog moterys nėra verslios – tik mitas.

 

Parašykite komentarą

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar