Apdovanojimas „Gazelė 2016“

Sparčiausiai augančios įmonės – „Gazelės“ – buvo renkamos jau 13 kartą. Į sparčiausiai augusių bendrovių sąrašą pateko net 4000 įmonių.

 „Gazelė 2016“ finaliniame renginyje mūsų įmonė nominuota, kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

Pagrindiniais projekto kriterijais laikyti: pastarųjų 4 metų įmonės pelningumas, įmonės skaidrumas ir viešumas. Įmonės, taip pat vertintos pagal tai, ar moka visus įstatymais nustatytus mokesčius ir ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, lyginant su kitomis to paties regiono įmonėmis, užsiimančiomis panašia veikla.

Įmonė kasmet pristato bent keletą naujai sukurtų preparatų. Šiuo metu tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkoms tiekiami maisto papildai vaistiniai preparatai, taip pat homeopatiniai vaistiniai preparatai.

 

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar