Maisto papildai ir vitaminai

Rodoma 1–12 iš 66

Rodyti

Vitaminai ir maisto papildai pagaminti Lietuvoje. Vitaminai ir mineralai yra gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos, būtinos geram organizmo funkcionavimui. Jie padeda stiprinti imuninę sistemą, reguliuoti hormonų pusiausvyrą, palaikyti kaulų ir dantų sveikatą, užtikrinti energijos gamybą.

Maisto papildų sudėtys sukurtos kartu bendradarbiaujant Lietuvos ir užsienio mokslininkams. Asortimente rasite tokius gerai žinomus ir pirkėjų jau pamėgtus maisto papildus kaip Ram širdis, Saldus miegas ar Total Power men. Maisto papildai imunitetui, širdžiai ir kraujotakai, nervų sistemai, grožiui ir ne tik.

Maisto papildai yra koncentruotos maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai, mineralai, žolės ir kitos medžiagos, dozės. Jie gali būti vartojami tablečių, kapsulių, miltelių ar skysčio pavidalu.

Jei nerimaujate dėl sveikatos, pasitarkite su savo šeimos gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

19,89 
41,49 
39,95 
19,89 
4,28 
3,99 
3,98 
-80%
Original price was: 3,89 €.Current price is: 0,78 €.
11,89 
10,79 
11,48 
6,78 
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar