UAB „Aconitum“ sėkmingai dalyvauja tarptautinėse parodose

UAB „Aconitum“ strateginis tikslas – eksporto plėtra. Viena iš pagrindinių priemonių šiam tikslui pasiekti yra įmonės įgyvendinamas projektas „Dalyvavimas tarptautinėse parodose prioritetinėse rinkose“ (Nr.03.2.1-LVPA-K-801-05-0002). Projektas skirtas UAB „Aconitum“ dalyvavimui tarptautinėse farmacijos parodose, kuriose UAB „Aconitum“ savo stende pristato įmonės gaminamą lietuvišką produkciją – maisto papildus ir vaistus.

Nuo projekto pradžios (2018 m. spalio mėn.) UAB „Aconitum“ jau sėkmingai dalyvavo 4 tarptautinėse parodose: Ispanijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rusijoje, Šveicarijoje. UAB „Aconitum“ planuoja, kad projekto dėka įmonė įsitvirtins naujose rinkose ir taip ženkliai padidins gaminamų produktų eksporto pajamas.

Šis projektas finansuojamas pagal 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K–801 „Naujos galimybės LT“. 

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar