UAB „Aconitum“ įgyvendino projektą eksporto plėtrai

UAB „Aconitum“ aktyviai vykdo naujų eksporto rinkų paiešką ir plėtrą. Šiuo tikslu įmonė įgyvendino Europos regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Lietuviškų farmacinių preparatų ir maisto papildų eksporto plėtra“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0349).

Projekto tikslas – UAB „Aconitum“ eksporto pardavimų augimas. Siekiant šio tikslo, projekto metu – 18 mėn. laikotarpiu, įmonė ir jos produkcija buvo pristatyta net 9 tarptautinėse farmacinėse parodose Europoje, JAV ir Azijoje: Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vietname, Azerbaidžane, Rusijoje, JAV ir net du kartus Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Šis projektas finansuotas pagal 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės“. 

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar