Naujienos

Seimo Pirmininko vizitas įmonėje

Vasario 12 dieną, įmonėje UAB „Aconitum” lankėsi Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Vizito metu Seimo Pirmininkui buvo pristatyta įmonės veikla,  pasiekimai, gaminama produkcija: augaliniai vaistai, maisto papildai ir homeopatiniai vaistai.
Taip pat, prie kavos puodelio buvo aptarta su kuo susiduria verslas, eksportuodamas į daugiau nei 45 pasaulio šalis, tokias kaip: Nigeriją, Jungtinius Arabų Emyratus, Libaną, Vokeitiją bei kitas.
Seimo Pirmininkas V.Pranckietis lankėsi gamybinėse patalpose, kuriose buvo supažindintas su gaminamų preparatų technologinėmis linijomis. 

Parašykite komentarą

Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar