Odai, plaukams, nagams

Rodyti

Vitaminai ir maisto papildai odai, plaukams ir nagams. Sveika ir graži oda, stori plaukai bei tvirti nagai – tai ne tik grožio, bet ir sveikatos atspindys. Deja, šiuolaikinis gyvenimo būdas, aplinkos tarša, stresas ir netinkama mityba gali neigiamai paveikti šių sričių būklę. Tokiais atvejais į pagalbą gali ateiti vitaminai ir maisto papildai.

„Aconitum” gaminamuose maisto papilduose gausu vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas C, E, A, cinkas, biotinas ir kolagenas, kurie yra gyvybiškai svarbūs odos ląstelių atsinaujinimui, elastingumui ir apsaugai nuo žalingos aplinkos įtakos. Biotinas skatina kolageno gamybą, stiprina plaukus ir nagus, padeda išvengti plaukų slinkimo. Vitaminas A palaiko odos elastingumą, drėgmę ir regeneraciją, stiprina plaukus. Vitaminas C antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo pažeidimų, skatina kolageno gamybą, gerina odos elastingumą ir stangrumą. Vitaminas E antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo pažeidimų, drėkina odą, stiprina plaukus ir nagus. Cinkas svarbus odos regeneracijai, padeda užgyti žaizdoms, stiprina plaukus ir nagus. Selenas antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo pažeidimų, stiprina plaukus ir nagus.

Reguliariai vartojant „Aconitum” maisto papildus, galite pastebėti akivaizdžius odos pokyčius: pagerėjusį stangrumą, sumažėjusį raukšlių skaičių, lygesnę odos tekstūrą ir sveikesnę išvaizdą.

Visos mūsų supra formulės sukurtos pasitelkiant naujausius mokslinius tyrimus ir yra pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, užtikrinančių maksimalų efektyvumą ir saugumą.

Pasirinkite tinkamą maisto papildą savo odai:

  • Raukšlėms ir senėjimo požymiams mažinti: Rinkitės maisto papildus su vitaminu C, E ir kolagenu.
  • Sausai ir sudirgusiai odai: Rinkitės maisto papildus su hialurono rūgštimi ir alavijo ekstraktu.
  • Spuoguotai odai: Rinkitės maisto papildus su cinku ir ciberžolės ekstraktu.
  • Plaukų ir nagų stiprinimui: Rinkitės maisto papildus su biotinu ir keratinu.

Prieš priimdami bet kokius sprendimus dėl savo sveikatos, visada turėtumėte pasitarti su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu.

Užsisakius prekes internetu, jas pristatysime per trumpiausią laiką.

-60%
41,49  16,60 
-60%
39,95  15,98 
-60%
63,68  25,47 
-60%
17,28  6,91 
Turite klausimų? Klauskite Aconitum dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
    170
    Sprendimas: eShoper
    Close Speech Clear Avatar