1. Kaip pirkti?

Produkto puslapyje galite rasti visą jus dominančią informaciją apie produktą – sudėtį, vartojimą, sudėtinių dalių savybes.
1.1. Norėdami įsidėti norimą produktą į krepšelį paspauskite ant mygtuko „Į krepšelį“. Iššokus langeliui, kad jūsų prekė sėkmingai pridėta į krepšelį galite pasirinkti „tęsti apsipirkimą“, paspaudus šį mygtuką grįšite į pagrindinį puslapį prie kitų produktų. Jei paspausite mygtuką „pereiti prie apmokėjimo“ atsidursite krepšelio suvestinėje. Ten galėsite matyti, kokius produktus įsidėjote į krepšelį.
1.2. Krepšelio suvestinėje galite redaguoti pasirinktų produktų vienetų skaičių, pavyzdžiui norime pirkti 2 vienetus Rami širdis kapsulių, tuomet spaudžiate pliusą, esantį dešinėje pusėje prie įvardinto vienetų skaičiaus. Lygiai taip pat, jei persigalvojote, su kairėje pusėje esančiu minusu, galite susimažinti vienetų kiekį. Jei turite nuolaidos kodą, jį galite suvesti laukelyje „nuolaidos kodas“ ir paspausti taikyti;
1.3. Peržiūrėję užsakymą ir norėdami atsiskaityti suveskite savo duomenis „1 paskyra“. Jei norite, kad ateityje perkant jūsų duomenys išliktų, galite prisiregistruoti, taip susikuriant savo paskyrą.
1.4. Galite apsipirkti ir be registracijos „Greitasis apsipirkimas“ . Laukeliuose užpildyti reikiamą informaciją. Tai, ką privaloma pateikti, pažymėta žvaigždute*. Spausti “išaugoti”.
1.5. Jei pristatymo adresas skiriasi nuo jūsų pateikto adreso, jį veskite dalyje „Pristatymo adresas“.
1.6. Pasitikrinkite pristatymo adresą ir kontaktinę informaciją ir pasirinkite pristatymo metodą. Kiekvieno pristatymo kaina priklauso nuo jūsų užsakymo sumos. Jei norite informuoti papildomai dėl pristatymo galite palikti žinutę apačioje lentelės, po pristatymo metodo pasirinkimo.

1.7. Trečiasis žingsnis mokėjimas. Apmokėti užsakymą galite per elektroninę bankininkystę (ar kitus Paysera palaikomus būdus). Pasirinkite ir spauskite mygtuką „patvirtinu užsakymą“. Būsite nukreipti į mokėjimų sistemą, kur galėsite pasirinkti jums tinkamiausią elektroninės bankininkystės atsiskaitymo būdą.

Elektroninė bankininkystė – galimybė prisijungti prie elektroninės banko sistemos ir atsiskaityti už prekes. NORIME INFORMUOTI KAD ACONITUM.LT NIEKADA NEPRAŠĖ IR NEPRAŠYS IŠ JŪSŲ PATEIKTI BANKO SISTEMOS PRISIJUNGIMO DUOMENŲ AR KODŲ. JEIGU ACONITUM.LT VARDU GAVOTE PRAŠYME PATEIKTI TOKIUS DUOMENIS INFROMUOKITE MUS NEDELSIANT!

2. Prekių pristatymas

2.1. Galimi prekių pristatymo būdai:

  • LP express kurjeris
  • LP express terminalas
  • DPD kurjeris
  • DPD Pickup siuntų terminalas
  • Omniva paštomatas

2.2. Pasirinkus prekių pristatymą per LP express kurjerį arba LP express paštomatą terminalą, prekės bus pristatytos per 2-3 darbo dienas. Perkantiems už 30 eur ir daugiau, prekių pristatymas – NEMOKAMAS. Perkant mažiau nei už 30 eur, pristatymo kaina per LP express paštomatą yra 2,46 eur, per LP express kurjerį nurodytu adresu – 3,08 eur.
2.3. Pasirinkus prekių pristatymą per DPD arba DPD Pickup paštomatą, prekės bus pristatytos per 2-3 darbo dienas. Perkantiems už 30 eur ir daugiau, prekių pristatymas – NEMOKAMAS. Perkant mažiau nei už 30 eur, pristatymo kaina per DPD Pickup paštomatą yra 2,08 eur, per DPD kurjerį nurodytu adresu – 3,13 eur.
2.4. Pasirinkus prekių pristatymą per Omniva paštomatą, prekės bus pristatytos per 2-3 darbo dienas. Perkantiems už 15 eur ir daugiau, prekių pristatymas –NEMOKAMAS. Perkant mažiau nei už 15 eur, pristatymo kaina per Omniva paštomatą yra 1,79 eur.

3. Kada prekių pristatymas nemokamas?

3.1. Prekių pristatymas per LP express kurjerį ir terminalą nemokamas, kai užsakymo suma yra 30 eur ir daugiau.
3.3. Prekių pristatymas per DPD kurjerį ir Pickup siuntų terminalą nemokamas, kai užsakymo suma yra 30 eur ir daugiau.
3.4. Prekių pristatymas nemokamas per Omniva, kai užsakymo suma yra 15 eur ir daugiau.
3.5. Nemokamas pristatymas yra automatiškai paskaičiuojamas, pagal jūsų užsakymo sumą.

4. Kaip galiu susimokėti už savo užsakymą?

4.1. Už savo užsakymą galite susimokėti:
Elektronine bankininkyste. Galite susimokėti atlikus užsakymą, naudojantis Paysera sistema.
Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemomis (Swedbankas, Šiaulių bankas, Luminor ir kitais)

5. Kaip tvarkomi mano asmeniniai duomenys?

5.1. Asmens duomenys – Pirkėjo duomenys, kuriuos Pirkėjas pateikia registruodamasis arba užsakydamas prekes Elektroninėje parduotuvėje, įskaitant Pirkėjo IP adresą bei įsigytų prekių istoriją. Pirkėjo asmens duomenys yra: vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas (arba prekių pristatymo adresas – vartotojo pasirinkimu), telefono ryšio numeris (mobilus arba/ir namų), šalis. Jei prekės, pirkėjo pasirinkimu pristatomos į pirkėjo nurodytą įmonę gali būti nurodomas ir įmonės pavadinimas.
5.2. Pardavėjas Asmens duomenis gauna tik tiesiogiai iš Pirkėjo. Iš kitų asmenų Asmens duomenys nerenkami. Pirkėjo mokumas nėra vertinamas.
5.3. Pardavėjas Asmens duomenis naudoja (tvarko) tik šiose Taisyklėse nustatytais tikslais.
5.4. Pirkėjas atsako už tai, kad Elektroninėje parduotuvėje pateikti Pirkėjo duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Pirkėjo Elektroninėje parduotuvėje pateikti duomenys, jis privalo juos atnaujinti. Pardavėjas jokiu atveju nebus atsakingas už žalą, patirtą Pirkėjo ir (arba) trečiųjų asmenų, dėl to, kad Pirkėjas nurodė neteisingus ir (arba) neišsamius asmens duomenis arba nepakeitė ir nepapildė duomenų jiems pasikeitus. Jei naudodamasis Elektronine parduotuve Pirkėjas pateikia trečiųjų asmenų Asmens duomenis, Pirkėjas pats yra atsakingas už tokių duomenų pateikimo ir naudojimo teisėtumą.
5.5. Pirkėjas Elektroninėje parduotuvėje prekes gali užsakyti (pirkti) užsiregistruodamas Elektroninėje parduotuvėje – sukūręs paskyrą arba pirkdamas be registracijos.
5.6. Užsakydamas Prekes Pirkėjas sutinka, kad jo Asmens duomenys būtų tvarkomi Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyros administravimo tikslais (prekių užsakymo priėmimo ir vykdymo, prekių pristatymo, grąžinimo, komunikacijos su vartotoju, pirkimo procedūros administravimo tikslu). Pirkėjas, nesutikęs su savo Asmens duomenų tvarkymu šiame punkte nurodytais tikslais, negali užsiregistruoti Elektroninėje parduotuvėje.
5.7. Užsiprenumeruodamas naujienlaiškį Pirkėjas sutinka, kad jo Asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.
5.8. Pirkėjo asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais (su tikslu siūlyti prekes ar paslaugas) tvarkomi tik gavus Pirkėjo sutikimą gauti (užsiprenumeruoti) Pardavėjo naujienlaiškį. Pirkėjo sutikimas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, reiškia, kad jis sutinka, jog Pardavėjas ar jo įgalioti duomenų tvarkytojai šių duomenų pagrindu suformuluotų ir siųstų Pirkėjui specialius pasiūlymus, reklaminę ir kitą informaciją, susijusią su Elektroninės parduotuvės veikla, joje parduodamomis ar analogiškomis prekėmis, naujienomis ir pan.
5.9. Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyros administravimo tikslais yra tvarkomi visi Pirkėjo Asmens duomenys, kuriuos Pirkėjas pateikia Pardavėjui naudodamasis Elektronine parduotuve (įskaitant Asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas nurodo elektroninio pirkimo paskyroje esančioje anketoje „Mano duomenys“), taip pat duomenys apie prekių užsakymą ir (arba) įsigijimą (mokėjimo už prekes būdas), užsisakytų (įsigytų) prekių istorija. Tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkoma tik tiek Asmens duomenų, kurie leidžia suformuoti specialų pasiūlymą, skirtą tik Pirkėjui arba tam tikrai Pirkėjų grupei, identifikuoti Pirkėjui ir pateikti jam tiesioginės rinkodaros pranešimus, įskaitant Pirkėjo gimimo datą ir lytį, jeigu tokius Asmens duomenis Pirkėjas pateikia.
5.10. Pirkėjo Asmens duomenų valdytojas yra UAB „Aconitum“, įm. k. 135554131, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj.
5.11. Pirkėjo Asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais pradedami tvarkyti, kai tik Pirkėjas sutinka su šių duomenų tvarkymu ir tvarkomi ne ilgiau kaip 5 (penkerius) metus nuo paskutinio Pirkėjo prisijungimo prie Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyros. Duomenys, pateikti įsigyjant prekes ir (arba) reikalingi sutartiniams įsipareigojimams vykdyti, bus saugomi visą įsigytų prekių garantinio termino (tinkamumo naudoti) laikotarpį, tačiau ne trumpiau kaip 5 (penkerius) metus nuo prekių pristatymo. Duomenys, reikalingi įsiskolinimams valdyti, saugomi iki įsiskolinimo išieškojimo, tačiau ne ilgiau kaip 10 metų. Suėjus šiam terminui, Pirkėjo Asmens duomenys kartu su Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyra yra naikinami apie tai Pirkėjo iš anksto neinformavus.
5.12. Pirkėjo pateiktus Asmens duomenis naudos tik Pardavėjas ir jo partneriai, su kuriais Pardavėjas bendradarbiauja administruodamas Elektroninę parduotuvę arba organizuodamas joje teikiamas paslaugas ar vykdomą prekybą, prekių pristatymą ir (arba) kitas su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas (pvz., prekių pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, kurjerių tarnybos ir pan.). Pardavėjas neatskleis Pirkėjo Asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus pirmiau šiame punkte minėtus Pardavėjo partnerius, arba, kai Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejais bus įpareigotas tai padaryti.
5.13. Pirkėjas bet kada turi teisę susipažinti su tvarkomais jo Asmens duomenimis, juos ištaisyti, kreiptis į Pardavėją dėl tvarkomų Asmens duomenų ir (arba) pateikti prašymą dėl Asmens duomenų tvarkymo veiksmų nutraukimo, prisijungdamas prie Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyros ir, reikalui esant, pakeisdamas atitinkamas nuostatas ar duomenis Pirkėjo paskyros skiltyje „Mano duomenys“. Pardavėjas informaciją apie atliktus veiksmus Pirkėjui pateikia elektroninio pašto adresu, kuris Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyroje yra nurodytas kaip Pirkėjo elektroninio pašto adresas.
5.14. Pirkėjas turi teisę bet kada atsisakyti gauti tiesioginės rinkodaros tikslais siunčiamų pranešimų (naujienlaiškio), pakeisdamas reikiamas nuostatas Pirkėjo paskyros skiltyje „Mano duomenys“.
5.15. Pirkėjas turi teisę atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais informuodamas Pardavėją. Šiuo atveju Pirkėjui naujienlaiški siuntimas ir kiti prekių pasiūlymai nebesiunčiami.
5.16. Pirkėjas turi teisę į duomenų perkeliamumą. Pirkėjas turi teisę gauti su juo susijusius asmens duomenis, kuriuos jis pateikė Pardavėjui susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu, ir turi teisę persiųsti tuos (visus ar dalį) duomenis kitam duomenų valdytojui, o Pardavėjas nesudarys tam kliūčių ir vadovaujantis Pirkėjo nurodymais per 3 darbo dienas persiųs tuos duomenis kitam duomenų valdytojui.
5.17. Įvykus asmens duomenų saugumo pažeidimui (duomenų konfidencialumo praradimo, duomenų vientisumo praradimo ar duomenų prieinamumo praradimo atvejais ir kt.) Pardavėjas nedelsiant informuos Pirkėją (Pardavėjas informaciją apie atliktus veiksmus Pirkėjui pateikia elektroninio pašto adresu, kuris Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyroje yra nurodytas kaip Pirkėjo elektroninio pašto adresas) ir pateiks pranešimą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.
5.18. Pirkėjui pateikus prašymą nutraukti jo Asmens duomenų tvarkymą (reikalavimą ištrinti asmens duomenis), Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyra per 3 darbo dienas yra panaikinama ir Pirkėjas netenka galimybės pateikti užsakymo arba apsipirkti Elektroninėje parduotuvėje. Pirkėjas vėl gali užsisakyti arba nusipirkti prekių tik iš naujo užsiregistravęs Elektroninėje parduotuvėje.
5.19. Visais asmens duomenų apsaugos klausimais prašome kreiptis el. paštu duomenu.apsauga@aconitum.lt arba telefonu +370 37 328008