Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Vertybės

Kokybė
UAB „Aconitum“ – viena iš rinkos lyderių, kuri yra gavusi Geros gamybos praktikos (GGP) sertifikatą ir turi įdiegtą maisto papildų gamybos kokybės reikalavimų sistemą (RVASVT). Įmonės gaminamus preparatus prižiūri net dvi valstybinės institucijos: Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).

Ekologija
Įmonė UAB „Aconitum“ įgyvendino didelės apimties ekologinį projektą ir preparatų gamyboje pradėjo naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius – geoterminę ir saulės energiją. Tokiu būdu anglies dioksido išskyrimas sumažinamas daugiau kaip 70% ir ženkliai sumažinamas neigiamas poveikis aplinkai.

Inovacijos
Inovacijos – viena kertinių įmonės vertybių, nes kasmet rinkai pristatomi net keli nauji vaistiniai preparatai. Naujo vaisto sukūrimas yra aukštos kvalifikacijos ir technologijų reikalaujantis procesas, trunkantis nuo 5 iki 7 metų.

Pažanga
Eksportas yra labai svarbi tarptautinės prekybos dalis. Lietuviškų vaistų ir maisto papildų gamintoja „Aconitum“ žinodama šį faktą, savo produkciją pradėjo eksportuoti dar 2006 m. Galime pasidžiaugti šioje srityje pelnytais laimėjimais: net trejus metus iš eilės (2010m., 2011m. ir 2012m.) įmonė pelnė apdovanojimą „Metų eksportuotojas“. Smagu, kad dėl didelės išskirtinių produktų pasiūlos užsienio partneriai aktyviai reiškia norą bendradarbiauti ir kasmet eksportas vis auga.

исскуство