Lietuviškai English Русский

Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Įmonė

UAB „Aconitum“ – viena iš vaistų ir maisto papildų gamybos lyderių Lietuvoje, kuri farmacinę veiklą vykdo nuo 1999 metų. Kiekvienais metais įmonėje pagaminama ir į rinką išleidžiama daugiau kaip 5 nauji preparatai. Įmonė turi „Geros gamybos praktikos“ (ang. GMP – Good Manufacturing Practice) pažymėjimą. Produktų gamyboje įdiegta Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistema (RVASVT).

Skaityti daugiau...

Vertybės

Kokybė
UAB „Aconitum“ – viena iš rinkos lyderių, kuri yra gavusi Geros gamybos praktikos (GGP) sertifikatą ir turi įdiegtą maisto papildų gamybos kokybės reikalavimų sistemą (RVASVT). Įmonės gaminamus preparatus prižiūri net dvi valstybinės institucijos: Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).

Skaityti daugiau...

Eksportas

Eksportas yra labai svarbi tarptautinės prekybos dalis. Lietuviškų vaistų ir maisto papildų gamintoja „Aconitum“ žinodama šį faktą, savo produkciją pradėjo eksportuoti dar 2006 m. Pirmiausia įmonė šią veiklą pradėjo vystyti su Latvija ir Baltarusija. Šiuo metu eksportas vykdomas į šias šalis: Latvija, Suomija, Danija, Airija, Portugalija, Albanija, Turkija, Gruzija, Azerbaidžanas, Rusija, Baltarusija, Vietnamas, Lenkija, Bulgarija, Serbija.

Skaityti daugiau...

Apdovanojimai

UAB „Aconitum“ gaminamus preparatus ne kartą puikiai įvertino farmacijos ekspertai: 9 aukso medaliai, 6 prizai už inovacijas, tarptautinis „Baltijos šalių inovacijų prizas“, kurį įteikė Baltijos asamblėja,  įmonės „Žinių ekonomika“ apdovanojimas ir dar daugelis kitų. Kompanijos veiklą įvertino ne tik Lietuvos ekspertai, bet taip pat ir užsienio partneriai – UAB „Aconitum“ net trejus metus iš eilės (2010m., 2011m. ir 2012m.) pelnė apdovanojimą „Metų eksportuotojas“.

Labdara ir parama

Kompanijai „Aconitum“ kiekvienas žmogus yra pats svarbiausias, todėl socialinėms žmonių problemoms spręsti skiriama ypatingai daug dėmesio. Vienas svarbiausių socialinės veiklos aspektų yra įmonės labdaros veikla: remiamos draugijos, vaikų, senelių globos namai. Taip pat aktyviai remiamos socialiai remtinų žmonių globos organizacijos. Keleri metai iš eilės kompanija remia Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondą, kuris rūpinasi vaikais – mūsų ateitimi.
Be socialinės paramos įmonė remia mokslo pažangą, be kurios neįsivaizduojamas kasdienis darbas ir siekiai. Įmonė yra svarbi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakulteto mokslinių tyrimų rėmėja, taip pat dalyvauja mikrobiologiniuose tyrimuose, kartu kuria technologines platformas.

Skaityti daugiau...

Karjera

Kintanti darbo aplinka, skatinimas nuolat tobulėti, aukščiausių rezultatų siekimas – UAB „Aconitum" dirbančių specialistų kasdienybė. Tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas leidžia skyrių vadovams ir savininkams pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tobulėjimas ir aiškių rezultatų siekimas skatina būti aktyviais komandos nariais. Kiekvienas darbuotojas, specialistas, vadovas ar savininkas jaučiasi atsakingas prieš kitus komandos narius.

UAB „Aconitum" kaskart plečia savo veiklą ir ieško darbuotojų. Jeigu jus domina karjera šioje bendrovėje, laukiame jūsų gyvenimo aprašymo (CV). Jūsų duomenys bus įtraukti į pretendentų, norinčių įsidarbinti pas mus, duomenų bazę. Motyvacinį laišką kartu su gyvenimo aprašymu (CV) siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba faksu (8 37) 338487.

Skaityti daugiau...

исскуство