ISTORIJAKARJERAAconitum - kuriame ir gaminame augalinius vaistus, maisto papildus bei homeopatinius vaistus nuo 1999 metų. Įmonėje vykdomas pilnas gamybos procesas.


parallax

Atsižvelgiame į vartotojų poreikius bei siekiame išlaikyti lyderio pozicijas Lietuvoje, todėl nuolat tobuliname savo preparatų sudėtis, siekiame rinkai tiekti tik išskirtinius aukščiausios kokybės augalinius vaistus ir maisto papildus.
parallax
Mes nuolat įdiegiame naujausias technologijas laboratorijose ir gamyboje.

Naudojame atsinaujinančią energiją: saulės kolektorius ir geoterminį šildymą, kurie leidžia iki 80% sumažinti elektros energijos ir gamtinių dujų suvartojimą gamyboje ir kartu sumažina anglies dvideginio emisiją.
parallax

Įmonės preparatus galima rasti daugiau nei 60 pasaulio šalių. Didžiuojamės, kad įmonės kertinės vertybės: kokybė, pilnas gamybos procesas, technologinis pažangumas ir inovacijos – vertinamos ne tik Lietuvos gyventojų, bet ir partnerių kitose šalyse.

 
parallax

Atsakingai renkamės komandos narius. Net 70% darbuotojų yra įgiję aukštąjį išsilavinimą. „Aconitum“ vertina darbuotojų lojalumą įmonei. Vidutinis darbo laikas įmonėje - 6 metai, o 15% žmonių dirba nuo įmonės įkūrimo.
arrow_upward