Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Nauja „Rami širdis“ forma - čiulpiamosios tabletės!

Vaistinių lentynose pasirodęs, analogų neturintis maisto papildas „RAMI ŠIRDIS“ jau pirmaisiais išleidimo metais šoktelėjo į rinkos lyderio poziciją ir iki šiol yra populiariausias širdies kategorijos maisto papildas Lietuvoje!

Dar visai nesenai, 2016 m. rudenį, buvo pristatyti „RAMI ŠIRDIS+“ lašeliai - skystas maisto papildas su 6 veikliosiomis medžiagomis. O nuo šių metų kovo mėnesio vaistinių lentynose puikuojasi dar vienas „RAMI ŠIRDIS“ linijos narys – RAMI ŠIRDIS čiulpiamosios tabletėsNauja čiulpiamoji farmacinė forma, nedidelės mentolio skonio tabletės ir dvejopą poveikį teikiančios medžiagos nepaliks abejingų! 

„RAMI ŠIRDIS“ čiulpiamos tabletės – kompleksinis, dvejopo poveikio maisto papildas, sukurtas taip, kad ne tik padėtų palaikyti normalią širdies veiklą, bet ir padėtų palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Sudėtyje esantis vaistinių valerijonų ekstraktas padeda palaikyti normalią širdies veiklą, normalų kraujo spaudimą ir miego kokybę. Miškinių gudobelių ekstraktas padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją. Rausvosios rodiolės šaknų ekstraktas padeda palaikyti normalią kraujotakos sistemą. Vitaminas B6 padeda mažinti nuovargį ir palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichologinę būklę. 

исскуство