Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Sukurta vyrams - „Potenzine superior“

Stresas, nuovargis, energijos trūkumas ir daugelis kitų faktorių gali įtakoti lytinės sveikatos problemas... Tam, kad vyro organizmas tinkamai funkcionuotų, būtina užtikrinti gerą kraujotaką, normalią testosterono koncentraciją ir kovoti su nuovargiu.

Potenzine superior – tai naujas kompleksinis sprendimas pritaikytas išlaikyti vyrišką jėgą ir energiją!

Maisto papildo sudėtyje yra 4 komponentai, parinkti atsižvelgiant į šiuolaikinių vyrų poreikius. Sudėtyje esantis ženšenio (lot. Panax Ginseng) šaknų ekstraktas padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę, energingumą, normalų gliukozės kiekį. Gulsčiosios ragūžės (lot. Tribulus terrestris) vaisių ekstraktas didina lytinį potraukį ir seksualinį pajėgumą, raminančiai veikia nervų sistemą, palaiko atsparumą skausmui, padeda išlaikyti sveiką širdį. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalų vaisingumą ir reprodukciją.

Sudėtyje taip pat yra L-arginino. Esant jo trūkumui, vyro organizme mažėja spermatozoidų skaičius ir judrumas, ima reikštis raumenų silpnumas. Argininas įtakoja azoto monoksido susidarymą, todėl jis naudojamas esant erekcijos sutrikimams, siekiant didinti raumenų masę, siekiant mažinti riebalų atsargas bei energijos gamybai iš gliukozės ir riebalų. 

Potenzine superior  maisto papildas, kurį patogu vartoti. Tik 1 tabletė per dieną!

исскуство