Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Produktų krepšelį papildome širdies lašais - „Rami širdis+“

UAB „Aconitum“ dabar gali dar garsiau skanduoti: „Ramiame kūne – rami širdis!“ Projektas, kuris pareikalavo daug darbo ir pastangų - pagaliau įgyvendintas, todėl pristatome širdies lašus „Rami širdis+. Tai nauja, gydytojų ir vartotojų pripažinto skysta ir patobulinta maisto papildo „Rami širdis“ forma.

Kaip ir išduoda pavadinimas, šis produktas yra skirtas svarbiausiam žmogaus organui ir organizmo „varikliui“ – širdžiai. Tai plačios sudėties, dvejopo poveikio skystas maisto papildas, sukurtas taip, kad ne tik palaikytų normalią širdies veiklą, bet ir galėtų padėti nusiraminti patyrus stresą. 

Preparato sudėtis parengta remiantis gydytojų rekomendacijomis ir klinikiniais tyrimais. Sudėtyje esančios medžiagos puikiai žinomos ir naudojamos jau šimtus metų net ir Lietuvos liaudies medicinoje. Preparatas pagamintas Lietuvoje iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančių žaliavų pagal GMP ir RVASVT standartus. 

Širdies lašuose „RAMI ŠIRDIS+“ sudėtyje yra net 6 veikliosios medžiagos!
• atsipalaiduoti, mažinti stresą, palaikyti normalią širdies veiklą ir kraujo spaudimą padeda vaistinio valerijono ekstraktas;
• normalią širdies veiklą padeda palaikyti miškinės gudobelės ekstraktas;
• gerinti miego kokybę, mažinti įtampą ir irzlumą padeda vaistinės melisos lapų ekstraktas;
• normalų širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimą padeda palaikyti paprastosios sukatžolės žolės ekstraktas;
• mažinti nuovargį, palaikyti normalią psichologinę funkciją padeda folio rūgštis ir vitaminas B6.

исскуство