Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Tai, ko reikia aktyviam vyrui!

Kaip rašoma protingose knygose, vyrai atkeliavo iš Marso, o moterys – iš Veneros. Galbūt dėl „skirtingos kilmės“ vyro organizmas, lygiai taip pat kaip moters, yra individualus, turintis akivaizdžių skirtumų ir unikalius mitybos poreikius. Lyginant su moterimis vyrai – stipresni fiziškai, aukštesni, turintys didesnę raumenų masę, žemesnį balso tembrą... Skiriasi vyrai nuo moterų ne tik fiziniais aspektais, bet ir iššūkiais, su kuriais susiduria gyvenime...
 
Suprasdami šiuolaikinio vyro poreikius, pristatome kompleksinį, patogaus vartojimo preparatą - TotalPOWER man“, pateisinantį kiekvieno užimto ir aktyvaus vyro lūkesčius. 

TotalPOWER man – tai galingi multivitaminai aktyviam vyrui!
 
Kompleksinio preparato sudėtyje - net 23 veikliosios medžiagos! 
  • Protinę veiklą ir energiją padeda palaikyti juodasis eleuterokokas.
  • Normalią raumenų funkciją padeda palaikyti magnis.
  • Mažinti nuovargį ir normalią nervų sistemos veiklą padeda palaikyti vitaminai B6 ir B12.
  • Normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalų vaisingumą ir reprodukciją padeda palaikyti cinkas.

 

Kartu su šiomis medžiagomis, maisto papildo  „TotalPOWER man sudėtyje yra geležies, vitamino D3 (raumenų funkcijai), antioksidantų - vitaminų C, E, vario, seleno ir cinko, folio rūgšties, jodo (skydliaukės veiklai), chromo (gliukozės koncentracijai). Taip pat yra, vyrų tarpe itin vertinamų, l-arginino ir l-karnitino. 

Sukurta vyrams - „Potenzine superior“

Stresas, nuovargis, energijos trūkumas ir daugelis kitų faktorių gali įtakoti lytinės sveikatos problemas... Tam, kad vyro organizmas tinkamai funkcionuotų, būtina užtikrinti gerą kraujotaką, normalią testosterono koncentraciją ir kovoti su nuovargiu.

Potenzine superior – tai naujas kompleksinis sprendimas pritaikytas išlaikyti vyrišką jėgą ir energiją!

Maisto papildo sudėtyje yra 4 komponentai, parinkti atsižvelgiant į šiuolaikinių vyrų poreikius. Sudėtyje esantis ženšenio (lot. Panax Ginseng) šaknų ekstraktas padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę, energingumą, normalų gliukozės kiekį. Gulsčiosios ragūžės (lot. Tribulus terrestris) vaisių ekstraktas didina lytinį potraukį ir seksualinį pajėgumą, raminančiai veikia nervų sistemą, palaiko atsparumą skausmui, padeda išlaikyti sveiką širdį. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalų vaisingumą ir reprodukciją.

Sudėtyje taip pat yra L-arginino. Esant jo trūkumui, vyro organizme mažėja spermatozoidų skaičius ir judrumas, ima reikštis raumenų silpnumas. Argininas įtakoja azoto monoksido susidarymą, todėl jis naudojamas esant erekcijos sutrikimams, siekiant didinti raumenų masę, siekiant mažinti riebalų atsargas bei energijos gamybai iš gliukozės ir riebalų. 

Potenzine superior  maisto papildas, kurį patogu vartoti. Tik 1 tabletė per dieną!

Produktų krepšelį papildome širdies lašais - „Rami širdis“

UAB „Aconitum“ dabar gali dar garsiau skanduoti: „Ramiame kūne – rami širdis!“ Projektas, kuris pareikalavo daug darbo ir pastangų - pagaliau įgyvendintas, todėl pristatome širdies lašus „Rami širdis. Tai nauja, gydytojų ir vartotojų pripažinto skysta ir patobulinta maisto papildo „Rami širdis“ forma.

Kaip ir išduoda pavadinimas, šis produktas yra skirtas svarbiausiam žmogaus organui ir organizmo „varikliui“ – širdžiai. Tai plačios sudėties, dvejopo poveikio skystas maisto papildas, sukurtas taip, kad ne tik palaikytų normalią širdies veiklą, bet ir galėtų padėti nusiraminti patyrus stresą. 

Preparato sudėtis parengta remiantis gydytojų rekomendacijomis ir klinikiniais tyrimais. Sudėtyje esančios medžiagos puikiai žinomos ir naudojamos jau šimtus metų net ir Lietuvos liaudies medicinoje. Preparatas pagamintas Lietuvoje iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančių žaliavų pagal GMP ir RVASVT standartus. 

Skaityti daugiau...

Aconitum įteiktas Halal kokybės sertifiktas

Birželio mėn. UAB Aconitum oficialiai buvo įteiktas „Halal“ sertifikatas. Tai trečiasis sertifikatas, kuris kartu su jau turimais GMP1 ir RVASVT2 kokybės sertifikatais užtikrins gaminamų vaistų ir maisto papildų kokybę ir saugumą.

„Halal“ produktų sertifikavimas ir ženklinimas - tai oficialus patvirtinimas, kad tokius produktus gali vartoti tikintys musulmonai. Tokie produktai atitinka svarbiausias islamo mitybos taisykles: jų sudėtyje neturi būti jokių islamo draudžiamų medžiagų pėdsakų ir turi būti užtikrinamas aukštas produktų higienos (nuo bet kokių nešvarumų ir užteršimo kitomis medžiagomis) ir saugos lygis. 

„Halal“ sertifikatas atveria UAB Aconitum plačias duris į Viduriniųjų rytų iš Šiaurės Afrikos regionus, kur ketinama tiekti pagamintus vaistus ir maisto papildus. 

1GMP - Gerosios gamybos praktika
2RVASVT - Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistema

Aconitum - Lietuvos metų eksportuotojas 2015!

Gegužės 11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) suvažiavimo metu UAB Aconitum buvo įteiktas „Lietuvos metų eksportuotojo 2015“ apdovanojimas.

Metų eksportuotojo 2015 nominacija buvo skiriama įvertinus įmonės pažangiausių technologijų diegimą, valdymo ir gamybos kokybės sistemų tobulinimą, aukštos kokybės lietuviškos produkcijos gamybą bei eksporto apimčių didinimą praėjusiais metais.

Verta paminėti, kad per 2015 metus UAB Aconitum eksporto apimtis padidino net 40 proc. Per vienuolika eksporto plėtros metų, tai kone didžiausias metinis augimas. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja ir vykdo įvairius projektus su partneriais iš 40-ies šalių.

Šis apdovanojimas tampa puikia paskata UAB Aconitum ir toliau investuoti į gamybinės bazės plėtrą, dėti daug pastangų žengiant į naujas rinkas ir toliau garsinti Lietuvos vaistų ir maisto papildų gamintojo vardą.

исскуство