Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

„Soli-D“ - naujas vitamino D šaltinis!

Vitamino D reikšmė žmogaus organizmui plačiai diskutuojama ir tiriama. Teigiama, kad net 90% vitamino D žmogaus organizmas pagamina būdamas saulėje. Taigi, ne veltui šis vitaminas vadinamas saulės vitaminu. Kita vertus, gyvenantiems toliau nuo pusiaujo, saulės vonios tampa veikiau prabanga nei kasdienybe.

Šis vitaminas skiriasi nuo daugelio kitų medžiagų tuo, kad jo reikia nuo gimimo, visą gyvenimą. Jis svarbus tiek vaiko vystymosi, augimo periodais, tiek suaugusiems žmonėms, nėščiosioms ar vyresnio amžiaus žmonėms.  

„Soli-D“ – tai ananasų skonio kramtomasis maisto papildas, kurio sudėtyje net 100 μg (4000 TV) vitamino D3! Vitaminas D3 padeda palaikyti normalią dantų, kaulų būklę ir normalią raumenų funkciją. Vitaminas D3 taip pat padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą bei normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

Skanus vitamino D šaltinis tiek vaikams, tiek suaugusiems!

„Urosan“ - naujiena šlapimo pūslei

Šlapimo takų uždegimo simptomų sunku nepastebėti ar juos ignoruoti. Šis negalavimas ne tik neleidžia normaliai dirbti ar mėgautis gyvenimo malonumais, bet neretai visiškai sugriauna kasdienį ritmą... Šlapimo takų infekcijos – vienas dažniausių moterų (ir jaunų, ir vyresnio amžiaus) negalavimų. Beveik pusė suaugusių moterų bent kartą gyvenime yra sirgusios šlapimo takų infekcija ir puikiai prisimena jos požymius.
 
„UROSAN“ – tai augalinių ekstraktų derinys šlapimo pūslei. Maisto papildo sudėtyje yra net 300 mg stambiauogių spanguolių ekstrakto. Normalią šlapimo pūslės funkciją padeda palaikyti miškinių meškauogių ekstraktas, normalią imuniteto funkciją padeda palaikyti rausvažiedžių ežiuolių ekstraktas, o palaikyti organizmo apsaugą nuo išorinių dirgiklių padeda paprastųjų rykštenių ekstraktas. 

Nauja „Rami širdis“ forma - čiulpiamosios tabletės!

Vaistinių lentynose pasirodęs, analogų neturintis maisto papildas „RAMI ŠIRDIS“ jau pirmaisiais išleidimo metais šoktelėjo į rinkos lyderio poziciją ir iki šiol yra populiariausias širdies kategorijos maisto papildas Lietuvoje!

Dar visai nesenai, 2016 m. rudenį, buvo pristatyti „RAMI ŠIRDIS+“ lašeliai - skystas maisto papildas su 6 veikliosiomis medžiagomis. O nuo šių metų kovo mėnesio vaistinių lentynose puikuojasi dar vienas „RAMI ŠIRDIS“ linijos narys – RAMI ŠIRDIS čiulpiamosios tabletėsNauja čiulpiamoji farmacinė forma, nedidelės mentolio skonio tabletės ir dvejopą poveikį teikiančios medžiagos nepaliks abejingų! 

„RAMI ŠIRDIS“ čiulpiamos tabletės – kompleksinis, dvejopo poveikio maisto papildas, sukurtas taip, kad ne tik padėtų palaikyti normalią širdies veiklą, bet ir padėtų palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Sudėtyje esantis vaistinių valerijonų ekstraktas padeda palaikyti normalią širdies veiklą, normalų kraujo spaudimą ir miego kokybę. Miškinių gudobelių ekstraktas padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją. Rausvosios rodiolės šaknų ekstraktas padeda palaikyti normalią kraujotakos sistemą. Vitaminas B6 padeda mažinti nuovargį ir palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichologinę būklę. 

Tai, ko reikia aktyviam vyrui!

Kaip rašoma protingose knygose, vyrai atkeliavo iš Marso, o moterys – iš Veneros. Galbūt dėl „skirtingos kilmės“ vyro organizmas, lygiai taip pat kaip moters, yra individualus, turintis akivaizdžių skirtumų ir unikalius mitybos poreikius. Lyginant su moterimis vyrai – stipresni fiziškai, aukštesni, turintys didesnę raumenų masę, žemesnį balso tembrą... Skiriasi vyrai nuo moterų ne tik fiziniais aspektais, bet ir iššūkiais, su kuriais susiduria gyvenime...
 
Suprasdami šiuolaikinio vyro poreikius, pristatome kompleksinį, patogaus vartojimo preparatą - TotalPOWER man“, pateisinantį kiekvieno užimto ir aktyvaus vyro lūkesčius. 

TotalPOWER man – tai galingi multivitaminai aktyviam vyrui!
 
Kompleksinio preparato sudėtyje - net 23 veikliosios medžiagos! 
  • Protinę veiklą ir energiją padeda palaikyti juodasis eleuterokokas.
  • Normalią raumenų funkciją padeda palaikyti magnis.
  • Mažinti nuovargį ir normalią nervų sistemos veiklą padeda palaikyti vitaminai B6 ir B12.
  • Normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalų vaisingumą ir reprodukciją padeda palaikyti cinkas.

 

Kartu su šiomis medžiagomis, maisto papildo  „TotalPOWER man sudėtyje yra geležies, vitamino D3 (raumenų funkcijai), antioksidantų - vitaminų C, E, vario, seleno ir cinko, folio rūgšties, jodo (skydliaukės veiklai), chromo (gliukozės koncentracijai). Taip pat yra, vyrų tarpe itin vertinamų, l-arginino ir l-karnitino. 

Sukurta vyrams - „Potenzine superior“

Stresas, nuovargis, energijos trūkumas ir daugelis kitų faktorių gali įtakoti lytinės sveikatos problemas... Tam, kad vyro organizmas tinkamai funkcionuotų, būtina užtikrinti gerą kraujotaką, normalią testosterono koncentraciją ir kovoti su nuovargiu.

Potenzine superior – tai naujas kompleksinis sprendimas pritaikytas išlaikyti vyrišką jėgą ir energiją!

Maisto papildo sudėtyje yra 4 komponentai, parinkti atsižvelgiant į šiuolaikinių vyrų poreikius. Sudėtyje esantis ženšenio (lot. Panax Ginseng) šaknų ekstraktas padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę, energingumą, normalų gliukozės kiekį. Gulsčiosios ragūžės (lot. Tribulus terrestris) vaisių ekstraktas didina lytinį potraukį ir seksualinį pajėgumą, raminančiai veikia nervų sistemą, palaiko atsparumą skausmui, padeda išlaikyti sveiką širdį. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalų vaisingumą ir reprodukciją.

Sudėtyje taip pat yra L-arginino. Esant jo trūkumui, vyro organizme mažėja spermatozoidų skaičius ir judrumas, ima reikštis raumenų silpnumas. Argininas įtakoja azoto monoksido susidarymą, todėl jis naudojamas esant erekcijos sutrikimams, siekiant didinti raumenų masę, siekiant mažinti riebalų atsargas bei energijos gamybai iš gliukozės ir riebalų. 

Potenzine superior  maisto papildas, kurį patogu vartoti. Tik 1 tabletė per dieną!

исскуство