Vaistai

 

Maisto papildai

 

Homeopatiniai vaistai

 

Aconitum įteiktas Halal kokybės sertifiktas

Birželio mėn. UAB Aconitum oficialiai buvo įteiktas „Halal“ sertifikatas. Tai trečiasis sertifikatas, kuris kartu su jau turimais GMP1 ir RVASVT2 kokybės sertifikatais užtikrins gaminamų vaistų ir maisto papildų kokybę ir saugumą.

„Halal“ produktų sertifikavimas ir ženklinimas - tai oficialus patvirtinimas, kad tokius produktus gali vartoti tikintys musulmonai. Tokie produktai atitinka svarbiausias islamo mitybos taisykles: jų sudėtyje neturi būti jokių islamo draudžiamų medžiagų pėdsakų ir turi būti užtikrinamas aukštas produktų higienos (nuo bet kokių nešvarumų ir užteršimo kitomis medžiagomis) ir saugos lygis. 

„Halal“ sertifikatas atveria UAB Aconitum plačias duris į Viduriniųjų rytų iš Šiaurės Afrikos regionus, kur ketinama tiekti pagamintus vaistus ir maisto papildus. 

1GMP - Gerosios gamybos praktika
2RVASVT - Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistema

Aconitum - Lietuvos metų eksportuotojas 2015!

Gegužės 11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) suvažiavimo metu UAB Aconitum buvo įteiktas „Lietuvos metų eksportuotojo 2015“ apdovanojimas.

Metų eksportuotojo 2015 nominacija buvo skiriama įvertinus įmonės pažangiausių technologijų diegimą, valdymo ir gamybos kokybės sistemų tobulinimą, aukštos kokybės lietuviškos produkcijos gamybą bei eksporto apimčių didinimą praėjusiais metais.

Verta paminėti, kad per 2015 metus UAB Aconitum eksporto apimtis padidino net 40 proc. Per vienuolika eksporto plėtros metų, tai kone didžiausias metinis augimas. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja ir vykdo įvairius projektus su partneriais iš 40-ies šalių.

Šis apdovanojimas tampa puikia paskata UAB Aconitum ir toliau investuoti į gamybinės bazės plėtrą, dėti daug pastangų žengiant į naujas rinkas ir toliau garsinti Lietuvos vaistų ir maisto papildų gamintojo vardą.

Profus nominuota LOGIN 2016

2015 m. pabaigoje pristatėme naują, taisykles laužančią maisto papildų liniją - PROFUS. O šiandien PROFUS linijos internetinės svetainės www.profuspower.lt  dizaino sprendimai yra nominuoti LOGIN 2016! Ir net dviejose kategorijose: produkto tinklapis ir interneto svetainės dizainas!

Ši maisto papildų linija skirta TIKRIEMS PROFESIONALAMS. Juk kiekvienas iš mūsų esame profesionalas toje srityje, kurioje vykdome veiklą, ir visai nesvarbu, ar studijuojame, ar auginame vaikus, ar vedame derybas jau trečia diena iš eilės. Tačiau visi pasižymime vienu bruožu – MUMS visiems TRŪKSTA LAIKO, todėl PROFUS kalba paprastai apie nepaprastus dalykus!

Aconitum - Gazelė 2015 nominantė

2016 m. sausio mėn. vykusiame „Gazelė 2015“ finaliniame renginyje UAB Aconitum nominuota viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

Pagrindiniais projekto kriterijais laikyti: pastarųjų 4 metų įmonės pelningumas, įmonės skaidrumas ir viešumas. Įmonės taip pat vertintos pagal tai, ar moka visus įstatymais nustatytus mokesčius ir ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, lyginant su kitomis to paties regiono įmonėmis, užsiimančiomis panašia veikla.

Veiklą farmacijos srityje UAB Aconitum vykdo jau 16 metų, iš jų – net 11 metų eksporto srityje. Įmonė bendradarbiauja ir vykdo įvairius projektus su partneriais iš 36 šalių, kurių gretose tokios šalys kaip Vokietija, Danija, Suomija, Jungtiniai Arabų Emiratai, Vietnamas, Mianmaras ir kitos.

Įmonė kasmet pristato bent keletą naujai sukurtų preparatų. Šiuo metu tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkoms tiekiami maisto papildai, receptiniai ir nereceptiniai vaistiniai preparatai, taip pat homeopatiniai vaistiniai preparatai.

UAB „Aconitum“ įgyvendins ES remiamą projektą vaistų sertifikavimui užsienio rinkose

UAB „Aconitum“ įgyvendins projektą „Vaistų sertifikavimas užsienio rinkose“ (Nr.03.2.1-LVPA-K-802-01-0053). Šis projektas finansuojamas pagal 2014 - 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr.03.2.1-LVPA-K–802 „Expo sertifikatas LT“. Projekto biudžetas: 158 000 €.

Šio projekto tikslas: paskatinti UAB „Aconitum“ gaminamų produktų eksportą, finansuojant planuojamos eksportuoti produkcijos sertifikavimą užsienio rinkose. Šiuo projektu tarptautinėse rinkose siekiama kurti teigiamą įvaizdį, kad UAB „Aconitum“ yra kokybiškų ir tarptautinius standartus atitinkančių produktų tiekėja.

Projekto metu ketinama įgyvendinti vaistų ir maisto papildų sertifikavimo užsienio rinkose (Rytų Europoje ir Azijoje) veiklą. Siekiamas rezultatas – keliose užsienio šalyse užregistruoti 3 vaistiniai preparatai ir 5 maisto papildai. Šis rezultatas užtikrins projekto vykdytojo – UAB „Aconitum“ ilgalaikį tarptautinį konkurencingumą. Planuojama, kad projekto vykdytojo eksporto apimtys per 3 metus po projekto pabaigos išaugs daugiau kaip 180 proc. Šiuo metu UAB „Aconitum“ projekte numatytų sertifikuoti farmacinių produktų neeksportuoja, todėl projektas yra vienas iš svarbiausių įmonės eksporto plėtros etapų.

исскуство